Quote (Skeletoff @ Tue, Apr 10 2007, 08:20pm)
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 07:52pm)
já nevim ale mì fachá ted dìláme s dalim matiku

no restart si zkusil jakou verzi máš?
jaku matiku? znie to zaujimavo
ale tych 5fg mohol dat radsej mne
matematiku..... uèení je to školní pøedmìt

edit ale dost spammu
killere zkus reainstal popøípadì jinatší ver.
This post was edited by Lua on Apr 10 2007 02:25pm