[QUOTE=fifky-OVA,Fri, Apr 6 2007, 09:47pm][QUOTE=Lua,Fri, Apr 6 2007, 09:25pm][QUOTE=fifky-OVA,Fri, Apr 6 2007, 09:22pm][QUOTE=Lua,Fri, Apr 6 2007, 09:20pm][QUOTE=fifky-OVA,Fri, Apr 6 2007, 09:16pm][QUOTE=Lua,Fri, Apr 6 2007, 09:14pm][QUOTE=fifky-OVA,Fri, Apr 6 2007, 09:10pm][QUOTE=Lua,Fri, Apr 6 2007, 08:57pm][QUOTE=fifky-OVA,Fri, Apr 6 2007, 07:26pm][QUOTE=Lua,Fri, Apr 6 2007, 03:09pm]tohle spíše patøí do vtipy(jokes) ne? xd[/QUOTE]
tvojich 100kg patri do vtipy jokes[/QUOTE]
jakejch 100kg lol? máš dùkaz kdo ti to prozradil? njn mam 100kg na úètì tak nezávid ~^°[/QUOTE]
videl jsem tu fotku co postoval okpak

100 kilovy rizek

[/QUOTE]
supr ta je 5 let stará ^^[/QUOTE]
fuuuuuuuuuuuuuj 100 kilo

[/QUOTE]
jo 100kilo na úètì ^^ jinak pro tvou informaci to sem nikdy nemìl ^^[/QUOTE]
nemluv na me 100 kilovy

[/QUOTE]
nemluvim pokud sis ještì nevšiml toto je forum.A co ja sem tu sem ještì tady neslyšel vydat ani hlásku
což znamená že tu nikdo nemluví ale píše podle mì je v tom podstatný rozdíl[/QUOTE]
NEMLUV tlustochu..[/QUOTE]
nemluvim ale píšu pokud sis nevšiml mezi mluvením a psaním je podstatný rozdíl ale vypadá že si to tak úplnì nepochopil
takže mluvení znamena že nekdo vydává urèité zvuky a druhý poslouchá pomocí uší a zachytává ty zvuky ,ale existují zvuky které lidské ucho nezachití-- atd nebudu to tady rozvádìt dál
a psaní bych mohl taky nìják rozvést
ale ted k hlavnimu problemu ty nevíš co je ètení a co je psaní
takže ke ètení potøebuješ oèi a k ustnímu dorozumívaní uši a pusu
a dostáváme se do cíle pokud se ti zdá když nìco po mì èteš že mluvim ,tak to za prvé nemáš v hlavì v poøádku a za další pokud ani to si neuvìdomíš tak si pøi ètení zacpi uši at to neslyšíš ok?