Quote (1shot1kill @ Tue, 3 Apr 2007, 22:06)
Quote (Megafusion @ Tue, Apr 3 2007, 08:27pm)
ha, dufam ze slovan vyhra nad trencinom...
to mas jedno obidve = rovnake zlo a to som trencan xD
no ale ked neda gol slovan tak mu ho vymyslia rozhodcovia, s takym pristupom nech idu do <>