Quote (Killer111 @ Wed, 28 Mar 2007, 18:53)
souhlas Rozehnal, Plasil jsou desna kopyta
edit: galasek zase vecne nestiha, asi uz je stary , hlavne ze ma ten svuj TEAM SPIRIT

Ale Galásek na druhou stranou odehrál SPOUSTU výbornejch utkání za repre, ale jak říkáš už na to nemá věk a tohle by si měl Bruckner uvědomit.
Rozehnala s Plašilem jsem neviděl hrát dobře snad ani jednou.