d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Playstation3 > ^^
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 28 2007 02:50pm
Quote (M0f0 @ Wed, Mar 28 2007, 06:46pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 28 Mar 2007, 20:26)
Quote (Killer111 @ Wed, Mar 28 2007, 05:55pm)
Quote (Lua @ Wed, Mar 28 2007, 01:39pm)
já si pmatuji na ps2
a jen dodam �e ps bude zase rozdrcen jako zaèalo to hejlou na xbox nebo gamecube
ma ps2 u� skoro nehraju  páè xbox èi gamecube to pøedèilo a èlovìk si nemíní kupovat a prodavat konzole xd


rofl ps2 nejrpodavanejsi konzole aspon v cechach, xbox se vubec nechyta, gamecube rofl

ted jsou souperi ps3 vs wii, wii je zajimave , ale ja furt verim playstationu, proste klasika je klasika a nikdy nezklame


nekdy clovek ma te klasiky dost a vrha po necem novem smile.gif


hlavne ked ma 14 a klasika je pre neho nieco stare a davno prekonane


Killere ja nemluvim jen o èeské repablice biggrin.gif btw sledoval si nìkdy hry na další konzole než je ps2?
beru to podle sebe je spoustu her které neremaknou na ps2 ale první ji udìlaj na gc nebo xb a ps2 tu hru nemá
osobnì bych nedával peníze za nic, protože èlovìk nikdy neví jak se bude vyvíjet herní prùmysl,btw v tom mì nìkdy pc sere de udìlat miliony remaku z xb gc ps2 popø. ps1
a nikdo to nedìlá teda vìtšina
btw pro vývojáøe je lákavìjší xb nebo gc než-li ps2

edit mìl bys nìco udìlat stím prohlížeèem biggrin.gif má nìjáký problémi s interpunkcemi wink.gif

This post was edited by Lua on Mar 28 2007 02:51pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll