Quote (M0f0 @ Wed, Mar 28 2007, 06:46pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 28 Mar 2007, 20:26)
Quote (Killer111 @ Wed, Mar 28 2007, 05:55pm)
Quote (Lua @ Wed, Mar 28 2007, 01:39pm)
já si pmatuji na ps2
a jen dodam �e ps bude zase rozdrcen jako zaèalo to hejlou na xbox nebo gamecube
ma ps2 u� skoro nehraju páè xbox èi gamecube to pøedèilo a èlovìk si nemíní kupovat a prodavat konzole xd
rofl ps2 nejrpodavanejsi konzole aspon v cechach, xbox se vubec nechyta, gamecube rofl
ted jsou souperi ps3 vs wii, wii je zajimave , ale ja furt verim playstationu, proste klasika je klasika a nikdy nezklame
nekdy clovek ma te klasiky dost a vrha po necem novem

hlavne ked ma 14 a klasika je pre neho nieco stare a davno prekonane
Killere ja nemluvim jen o èeské repablice

btw sledoval si nìkdy hry na další konzole než je ps2?
beru to podle sebe je spoustu her které neremaknou na ps2 ale první ji udìlaj na gc nebo xb a ps2 tu hru nemá
osobnì bych nedával peníze za nic, protože èlovìk nikdy neví jak se bude vyvíjet herní prùmysl,btw v tom mì nìkdy pc sere de udìlat miliony remaku z xb gc ps2 popø. ps1
a nikdo to nedìlá teda vìtšina
btw pro vývojáøe je lákavìjší xb nebo gc než-li ps2
edit mìl bys nìco udìlat stím prohlížeèem

má nìjáký problémi s interpunkcemi
This post was edited by Lua on Mar 28 2007 02:51pm