d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Masters Of Rock 2007 > !!!
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 23 2007 09:18am
sem tam chtìl jet, ale
1. lístek je už moc drahej. zdražujou každej mìsíc
2. je to moc daleko (z Mìlníka)

Snad pøíští rok, to už snad budu mít øidièák + auto.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 23 2007 09:34am
Quote (Esantin @ Wed, May 23 2007, 04:18pm)
sem tam chtìl jet, ale
1. lístek je už moc drahej. zdražujou každej mìsíc
2. je to moc daleko (z Mìlníka)

Snad pøíští rok, to už snad budu mít øidièák + auto.


sežeò auto a já tì tam vodvezu i z Mìlníka smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 09:57am
njn já tam taky nepojedu lol ........ celá banda od nás má v tom termínu nìco jinýho a sám tam pøes celou republiku nepojedu........ stejnì nechápu co mùže být duležitìjšího než masters smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 10:04am
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 03:57pm)
njn já tam taky nepojedu lol ........ celá banda od nás má v tom termínu nìco jinýho a sám tam pøes celou republiku nepojedu........ stejnì nechápu co mùže být duležitìjšího než masters smile.gif


iron maiden!
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 10:06am
njn tj sporný .... já bych si radši dal CoB a Hammerfall smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 23 2007 10:20am
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 04:06pm)
njn tj sporný .... já bych si radši dal CoB a Hammerfall smile.gif


pøesnì a taky Finntroll, Týr a Stratovarius
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 10:41am
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 11:00am
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 04:41pm)
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda smile.gif


jsou ale na druhou stranu v jejich vìku aby ty nástroje udrželi smile.gif

nic proti nim taky je mám rád smile.gif


Eso parádní psotøeh sme to psal narychl otak sem na nì zapomnìl smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 11:10am
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:00pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 04:41pm)
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda smile.gif


jsou ale na druhou stranu v jejich vìku aby ty nástroje udrželi smile.gif

nic proti nim taky je mám rád smile.gif


Eso parádní psotøeh sme to psal narychl otak sem na nì zapomnìl smile.gif


No to je jeden z dalsich duvodu proc se na ne tesim. Uz tady v CR asi jen tak zase nebudou, jeste k tomu 13k od meho baraku. Kdo vi jestli budou vubec jeste v Evrope, jestli drive nez tu zase zavitaji neprestanou hrat smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 23 2007 11:20am
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:10pm)
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:00pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 04:41pm)
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda smile.gif


jsou ale na druhou stranu v jejich vìku aby ty nástroje udrželi smile.gif

nic proti nim taky je mám rád smile.gif


Eso parádní psotøeh sme to psal narychl otak sem na nì zapomnìl smile.gif


No to je jeden z dalsich duvodu proc se na ne tesim. Uz tady v CR asi jen tak zase nebudou, jeste k tomu 13k od meho baraku. Kdo vi jestli budou vubec jeste v Evrope, jestli drive nez tu zase zavitaji neprestanou hrat smile.gif


tak to bych šel taky, ale Ostrava i Vizovice jsou celkem z ruky z Mìlníka
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll