Quote (Radmag @ Mon, Mar 26 2007, 01:26pm)
Quote (palec @ Mon, Mar 26 2007, 12:23pm)
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 14:11)
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...
ja si myslim ze svet warcraftu smrdi
ja myslim, ze nevis o cem mluvis
Radovi chybíme tak nás nahání na Wow tj jasný

....... Jinak dík ... zkusim táhnout 1.11b z b netu

zbytek už mam