d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Potřebuju Pomoct ^^ > lul
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Mar 26 2007 07:26am
Quote (palec @ Mon, Mar 26 2007, 12:23pm)
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 14:11)
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...


ja si myslim ze svet warcraftu smrdi


ja myslim, ze nevis o cem mluvis
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 07:31am
Quote (Radmag @ Mon, Mar 26 2007, 01:26pm)
Quote (palec @ Mon, Mar 26 2007, 12:23pm)
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 14:11)
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...


ja si myslim ze svet warcraftu smrdi


ja myslim, ze nevis o cem mluvis


Radovi chybíme tak nás nahání na Wow tj jasný wink.gif ....... Jinak dík ... zkusim táhnout 1.11b z b netu wink.gif zbytek už mam
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 07:38am
Quote (FF-speed @ Mon, Mar 26 2007, 01:31pm)
Quote (Radmag @ Mon, Mar 26 2007, 01:26pm)
Quote (palec @ Mon, Mar 26 2007, 12:23pm)
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 14:11)
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...


ja si myslim ze svet warcraftu smrdi


ja myslim, ze nevis o cem mluvis


Radovi chybíme tak nás nahání na Wow tj jasný wink.gif ....... Jinak dík ... zkusim táhnout 1.11b z b netu wink.gif zbytek už mam


Lol .... blizzard po mě chce placenou registraci na nějaký stránce abych i mohl táhnout ten patch -.-
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 07:52am
Quote (zerkii @ Mon, Mar 26 2007, 01:44pm)


dík teď ještě musim najít 1.11 smile.gif ... nenašel bys to tam pls já se v tej němčině nevyznám smile.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 26 2007 07:59am
Quote (FF-speed @ Mon, Mar 26 2007, 01:52pm)
Quote (zerkii @ Mon, Mar 26 2007, 01:44pm)


dík teď ještě musim najít 1.11 smile.gif ... nenašel bys to tam pls já se v tej němčině nevyznám smile.gif


automaticky ti to zacne stahovat ne?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 08:02am
ale tj 1.11b a já potřebuju ještě čistou 1.11 jinak tam b nedám sad.gif
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 26 2007 08:37am
Neinstaloval jsi SP2 na Windowsy?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 26 2007 08:49am
mel sem to stejne. pomuze ti trpelivost. musis hold cekat smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 08:53am
Quote (IqLimited @ Mon, Mar 26 2007, 02:49pm)
mel sem to stejne. pomuze ti trpelivost. musis hold cekat smile.gif


fakt ?....... jak dlouho si čekal ? wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll