d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > 50 Fg Na To Ze Vyhrajou Nemci Vsadi Se Nekdo? > :D
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 24 2007 02:23pm
Quote (fifky-OVA @ Sat, Mar 24 2007, 08:21pm)
ti cesi jsou neskutecni salati biggrin.gif


vouch *-.-
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2007 02:25pm
20 fg na to ze v druhem polocase jako prvni budou hazet out nemci vsadi se nekdo biggrin.gif ?
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 24 2007 02:27pm
Quote (sapier @ Sat, Mar 24 2007, 08:25pm)
20 fg na to ze v druhem polocase jako prvni budou hazet out nemci vsadi se nekdo biggrin.gif ?


Ještì zkus první žlutou kartu, taky skvìlá sázka.
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 24 2007 02:27pm
Quote (sapier @ Sat, Mar 24 2007, 08:25pm)
20 fg na to ze v druhem polocase jako prvni budou hazet out nemci vsadi se nekdo biggrin.gif ?


20 fg ze cesi
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2007 02:28pm
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 24 2007, 08:27pm)
Quote (sapier @ Sat, Mar 24 2007, 08:25pm)
20 fg na to ze v druhem polocase jako prvni budou hazet out nemci vsadi se nekdo biggrin.gif ?


20 fg ze cesi


konecne nejaka zabava fakt to tu bylo nudne biggrin.gif az bude tahle sazka bude done tak dame dalsi biggrin.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 24 2007 02:32pm
Quote (sapier @ Sat, Mar 24 2007, 08:28pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 24 2007, 08:27pm)
Quote (sapier @ Sat, Mar 24 2007, 08:25pm)
20 fg na to ze v druhem polocase jako prvni budou hazet out nemci vsadi se nekdo biggrin.gif ?


20 fg ze cesi


konecne nejaka zabava fakt to tu bylo nudne biggrin.gif az bude tahle sazka bude done tak dame dalsi biggrin.gif


pojd dat RPS 5 fg / hra
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2007 02:34pm
co to je rps ?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 24 2007 02:41pm
Quote (sapier @ Sat, Mar 24 2007, 08:34pm)
co to je rps ?


realnì posraný sajrajt biggrin.gif

edit èeši hrajou hovno zaslouží si to pokud stim nic neudìlaj

This post was edited by Lua on Mar 24 2007 02:41pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2007 02:43pm
lol kdo ho ted hazel prvni ?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2007 02:51pm
napis lord ena icq 339136626
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll