[QUOTE=undead_lord,Sat, 24 Mar 2007, 21:19][QUOTE=hero_cz,Sat, Mar 24 2007, 08:06pm][QUOTE=undead_lord,Sat, 24 Mar 2007, 20:35][QUOTE=Nipik,Sat, Mar 24 2007, 05:16pm]Vyrobte mi obrazek me se nechce stahovat 2 hodiny ten program

plz pzl

[/QUOTE]
udelal jsem ti sign.

tady mas

[/QUOTE]
neco lepsiho mi neudelas? tohle sio muzu namalovat za minutu -.-