Quote (M0f0 @ Fri, 23 Mar 2007, 20:28)
Quote (palec @ Fri, 23 Mar 2007, 19:25)
bylo by mozne nejak
zalazovat njaga kdyby ted shutl celou stranku?...myslim ze proste by to tady prestalo fungovat..

myslim ze bolo, nieco sa teraz riesilo s paypal, ale nejak sa mi to nechcelo cele citat

to by ho mohli potom aj "delozovat"
eh toho jsem si nevsiml

Quote (Charoncz @ Fri, 23 Mar 2007, 20:29)
Quote (palec @ Fri, 23 Mar 2007, 19:25)
bylo by mozne nejak zalazovat njaga kdyby ted shutl celou stranku?...myslim ze proste by to tady prestalo fungovat..

ani nahodou imho... btw ale byla by to p*del ne?

Mohlo by se o tom i psat v novinach

..treba by nekteri ''nolifes'' spachali sebevrazdy