d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Character Poradna > poradte masteri :)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 23 2007 07:28am
Quote (IqLimited @ Fri, Mar 23 2007, 12:42pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Mar 23 2007, 10:41am)
JA BYCH TU soso vubec nedelal..


Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 23 2007 08:01am
Unlu jestli to bude tvá 1 fb sorc tak bych ji nedìlal .... bo ta chce trénink smile.gif ..... ale jestli si troufáš tak max block + whist je top choice ...... aspoò podle mì smile.gif

edit : tøeba mì to s fb sorc nikdy moc nešlo smile.gif

This post was edited by FF-speed on Mar 23 2007 08:01am
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Mar 23 2007 08:38am
Quote (FF-speed @ Fri, Mar 23 2007, 02:01pm)
Unlu jestli to bude tvá 1 fb sorc tak bych ji nedìlal .... bo ta chce trénink smile.gif ..... ale jestli si troufáš tak max block + whist je top choice ...... aspoò podle mì smile.gif

edit : tøeba mì to s fb sorc nikdy moc nešlo smile.gif


je to moje 10++ fb sorc smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 23 2007 08:42am
Quote (undead_lord @ Fri, Mar 23 2007, 02:38pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Mar 23 2007, 02:01pm)
Unlu jestli to bude tvá 1 fb sorc tak bych ji nedìlal .... bo ta chce trénink smile.gif ..... ale jestli si troufáš tak max block + whist je top choice ...... aspoò podle mì smile.gif

edit : tøeba mì to s fb sorc nikdy moc nešlo smile.gif


je to moje 10++ fb sorc smile.gif


to už bys ale mohl vìdìt sám s jakou ti to šlo nejlépe wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 23 2007 08:51am
da se hrat s es sorc hrat baaly? jako jestli s ni jde dat tele i bez es equipu. protoze asi tezko si budu nasazovat kazdy run ormus es atd.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 23 2007 09:09am
nechapu jak nìkdo mùže do signu dát legit pvp ^^
a taka trivialní vìc jako je es soso ^^
za 1 mùžeš mít vìci jaky chceš záleží na skillu<možná tìd už ne pac na d2 ve vrcholném ladder pvp svìtì zùstali asi jen dementi>
za 2
arm coh
wep hoto
shi spirit
helm sured shako
2x soj
glov forsty
mana boty
fcr mana amu
arach
es staff na switch ,bo dostaneš na tvt tím ušetøíš 4body které mùžeš dat do dmg
lvl 95 výhodou
mana/life mana/fhr scs proste abys mel 86fhr
2x fhr fire sk
7x 5-6 str
co ušetríš na bodech které nedáš do str das do many = zvýší se ti mana /pak procentualnì <soj sur atd.> místo normalních life sks bude podléhat es redukci<telekine> a rychleji regenerovat

budeš mít lepší manu s coh buildem což se ti vyplatí vs psn lr convi bliz
^^
takovej by byl rebuild mé Holywoodstar
ale d2 pf biggrin.gif
edit blok spomaluje xd

This post was edited by Lua on Mar 23 2007 09:14am
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 23 2007 10:27am
na fberce jsem ze zacatku pouzival frosty na vse.. ale pozdeji jen vs barb..
kvuli fhr, pouzival jsem shaeled itomx + bloodfisty + 2-3* fhr sk skoro zadny fhr scs..
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Mar 23 2007 10:32am
Quote (Lua @ Fri, Mar 23 2007, 03:09pm)
nechapu jak nìkdo mùže do signu dát legit pvp ^^
a taka trivialní vìc jako je es soso ^^
za 1 mùžeš mít vìci jaky chceš záleží na skillu<možná tìd už ne pac na d2 ve vrcholném ladder pvp svìtì zùstali asi jen dementi>



rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll