Quote (Charoncz @ Thu, Mar 15 2007, 03:42pm)
Mno lidi si pri posuzovani teto mensiny (ale i jinych skupin vseobecne) pletou existencni a obecny kvantifikator. Tzn pokud jeden Rom vam zlomil zebro neznamena to ze dalsich deset Romu ktere potkate vam automaticky udelaji to same. No proste je pak soudite podle tech nejhorsich a na dalsi uz se nedivate (pr. Sobovi spolubydlici). a prave tohle by se melo dost razantne rozlisovat... protoze jak vas napadne skupinka Romu a vy jednomu date pesti a utecete uz na vas hazeji ublizeni na zdravi a naopak kdyz si chce takovej slusnej Rom sehnat nekde praci asi to moc lehky nema...
A k čemu nám tady jsou? K tomu aby parazitovali na špatném systému dávek/přídavků na děti a neustále se rozmnožovali a sáli tak čím dál tím víc peněz z našich kapes? Díky nestojím o ně.
Ad práce: Aha takže je vlastně problém v tom, že je nikdo nechce zaměstnat? Na stavbě berou každýho, jenže problém je v tom, že o ni prostě dělat nechtějí a stačí, když si nadělaj kopec dětí a dělat ani nemusejí. Kamarád má stavební firmu a osobně jsem se ho na tohle ptal a říkal, že Romové jsou nespolehliví, líní a do práce si chodí kdy je napadne, proto je následně vyhodí. Ukrajinci makají 10h denně jako šrouby.
Přiznej si, že Romové jsou tady jen na obtíž.