d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Abyste Se Nenudili...
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 13 2007 10:52am
Quote (zerkii @ Tue, 13 Mar 2007, 17:30)
Quote (Charoncz @ Tue, Mar 13 2007, 04:08pm)
lol kdo to neudela do 1 minuty je debil (lehka slabomyslnost) biggrin.gif

jinak nejaky picovinky jsou taky: http://cat.rulez.cz/xtest.htm ... hlavne zkuste tu Einsteinovu hádanku (ale nekreslete si to na papir)


"Tvrdil, že 90% lidí na svìtì není schopno ji vyøešit." To je podle mì blbost, znám spoustu lidí, co to vyøešilo. Nebo se lidstvo s dobou stává chytøejší. smile.gif


nj spis jde o to jak rychle... a bez papiru


btw zkus si ten "Super test 1", je to naprosto uzasny (me to vyslo)...
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 13 2007 11:26am
Quote (Charoncz @ Tue, Mar 13 2007, 04:52pm)
Quote (zerkii @ Tue, 13 Mar 2007, 17:30)
Quote (Charoncz @ Tue, Mar 13 2007, 04:08pm)
lol kdo to neudela do 1 minuty je debil (lehka slabomyslnost) biggrin.gif

jinak nejaky picovinky jsou taky: http://cat.rulez.cz/xtest.htm ... hlavne zkuste tu Einsteinovu hádanku (ale nekreslete si to na papir)


"Tvrdil, že 90% lidí na svìtì není schopno ji vyøešit." To je podle mì blbost, znám spoustu lidí, co to vyøešilo. Nebo se lidstvo s dobou stává chytøejší. smile.gif


nj spis jde o to jak rychle... a bez papiru


btw zkus si ten "Super test 1", je to naprosto uzasny (me to vyslo)...


LOL asi sem divnej, ale špenát ftw!!!! xD A to ho nejim ani.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 13 2007 01:37pm
Quote (zerkii @ Tue, Mar 13 2007, 05:26pm)
Quote (Charoncz @ Tue, Mar 13 2007, 04:52pm)
Quote (zerkii @ Tue, 13 Mar 2007, 17:30)
Quote (Charoncz @ Tue, Mar 13 2007, 04:08pm)
lol kdo to neudela do 1 minuty je debil (lehka slabomyslnost) biggrin.gif

jinak nejaky picovinky jsou taky: http://cat.rulez.cz/xtest.htm ... hlavne zkuste tu Einsteinovu hádanku (ale nekreslete si to na papir)


"Tvrdil, že 90% lidí na svìtì není schopno ji vyøešit." To je podle mì blbost, znám spoustu lidí, co to vyøešilo. Nebo se lidstvo s dobou stává chytøejší. smile.gif


nj spis jde o to jak rychle... a bez papiru


btw zkus si ten "Super test 1", je to naprosto uzasny (me to vyslo)...


LOL asi sem divnej, ale špenát ftw!!!! xD A to ho nejim ani.


no do minuty sem to nedal ale povedlo se to biggrin.gif a bez papíru wink.gif

Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 13 2007 01:45pm
Quote (FF-speed @ Tue, 13 Mar 2007, 20:37)
Quote (zerkii @ Tue, Mar 13 2007, 05:26pm)
Quote (Charoncz @ Tue, Mar 13 2007, 04:52pm)
Quote (zerkii @ Tue, 13 Mar 2007, 17:30)
Quote (Charoncz @ Tue, Mar 13 2007, 04:08pm)
lol kdo to neudela do 1 minuty je debil (lehka slabomyslnost) biggrin.gif

jinak nejaky picovinky jsou taky: http://cat.rulez.cz/xtest.htm ... hlavne zkuste tu Einsteinovu hádanku (ale nekreslete si to na papir)


"Tvrdil, že 90% lidí na svìtì není schopno ji vyøešit." To je podle mì blbost, znám spoustu lidí, co to vyøešilo. Nebo se lidstvo s dobou stává chytøejší. smile.gif


nj spis jde o to jak rychle... a bez papiru


btw zkus si ten "Super test 1", je to naprosto uzasny (me to vyslo)...


LOL asi sem divnej, ale špenát ftw!!!! xD A to ho nejim ani.


no do minuty sem to nedal ale povedlo se to biggrin.gif a bez papíru wink.gif


do minuty jsem myslel s tim puvodnim "testem". tu Einsteinovu hadanku asi do minuty nedas...
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Mar 14 2007 05:52am
Picovina... Nechce sa mi to robit lol...
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Mar 17 2007 06:52am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 17 2007 07:41am
Quote (KrazyKow @ Sat, 17 Mar 2007, 14:52)


nad tim sem faral uz driv..pozdeji sem si vsiml ze ten znak ktery se objevi je vzdy na 81 ..a podle toho jsem se dobral vysvetleni;)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll