Quote (EGY @ Mon, Mar 5 2007, 05:19pm)
Quote (z3r0. @ Mon, 5 Mar 2007, 16:31)
Quote (Radmag @ Mon, Mar 5 2007, 09:10am)
Quote (kukloprdos @ Fri, Mar 2 2007, 11:53pm)
To komu sa podarilo prehovorit admina pre SK+CZ???
z3r0.Styd se ...
nemam za co, no flame no fun.