Quote (Mike de Sade @ Thu, Mar 1 2007, 03:07pm)
taky bych do toho el.. jen jeden dotaz: Pedpokldm, e to je myleno tak, e se hraje s istmi (nov zaloenmi) postavami a po dosaen 9 lvl. se bojuje jen s vcmi, kter se najdou cestou. Jestli ano, tak bych se chtl zeptat, jak se zabrn tomu, aby si njak "dobrk" ke svoji postav u pedem nepipravil njak pkn vci pro svoji postavu?
Bude se screenovat inv a truhla po pihlen do hry?
Potom taky ten konec duel all vs all si nedovedu dost dobe pedatvit (pkn maso). Hri budou po dvojicch na rznch stranch, take potm, e nejdve budou bojovat ty dvojice mezi sebou a potom co? Ten kdo ve dvojici vyhraje tak pob na jinou stranu ne byl a bude hledat dal ob? S tm ivotem co mu zbyl? Co kdy se tam budou dva ezat - to potom bude teba 2vs 1?
Nebylo by lep to udlat tak, e vtzov ze "svch" stran pokaj a dobojuj ostatn - tzn. zbydou 4 hri, kad na jedn stran a potom udlat dal rozlenn (teba e vtz se severn strany bude bojovat prosti vtzi z vchodn strany a jin proti zpadnmu a po tomto boji zstanou jen 2 hri, kte si to nakonec rozdaj mezi sebou... je to jen nvrh..
no 1. myslim ze se podvadeni da lehce zabranit tim ze se v urcitej okamzik pridelej mena charu a kazdej si bude muset novou postavu a nevodchazet z channelu nez bude hra. napr. Ja budu muset mit char DidoprdeleI, ty DidoprdeleII atd...

2. je to hlavne vo tom chaosu takze klidne muze bejt 7vs1 .. a v tom je to kouzlo

proste nejsikovnejsi prezije