d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ### Ironman 2007 ### > pojdte si zahrat :)
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 28 2007 12:31pm
Quote (hero_cz @ Wed, Feb 28 2007, 03:24pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, 28 Feb 2007, 15:45)
Sry Eriku ja vim ze ces abych sel.. ale ja uz nehraju sad.gif promin sad.gif


muzes zacit hrat uz nejsou lagy ani jb biggrin.gif ani duperi biggrin.gif


co by jsi o me vsichni pomysleli? smile.gif Uz jsem 2x zalozil topic kde jsem se rozloucil biggrin.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Feb 28 2007 01:00pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, Feb 28 2007, 06:31pm)
Quote (hero_cz @ Wed, Feb 28 2007, 03:24pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, 28 Feb 2007, 15:45)
Sry Eriku ja vim ze ces abych sel.. ale ja uz nehraju sad.gif promin sad.gif


muzes zacit hrat uz nejsou lagy ani jb biggrin.gif ani duperi biggrin.gif


co by jsi o me vsichni pomysleli? smile.gif Uz jsem 2x zalozil topic kde jsem se rozloucil biggrin.gif


se bojis, ze bych ti nakopal prdel i na domaci pude? biggrin.gif

stop spam here all
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 28 2007 01:17pm
Quote (undead_lord @ Wed, Feb 28 2007, 07:00pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, Feb 28 2007, 06:31pm)
Quote (hero_cz @ Wed, Feb 28 2007, 03:24pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, 28 Feb 2007, 15:45)
Sry Eriku ja vim ze ces abych sel.. ale ja uz nehraju sad.gif promin sad.gif


muzes zacit hrat uz nejsou lagy ani jb biggrin.gif ani duperi biggrin.gif


co by jsi o me vsichni pomysleli? smile.gif Uz jsem 2x zalozil topic kde jsem se rozloucil biggrin.gif


se bojis, ze bych ti nakopal prdel i na domaci pude? biggrin.gif

stop spam here all


ee ja se nebojim prohry smile.gif prohral bych leda moralne ze bych se zase k te sracce vratil biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 28 2007 01:52pm
blbost
Member
Posts: 1,447
Joined: Jun 16 2006
Gold: 2,608.51
Mar 1 2007 03:25am
zni to velice zajimave ale cast s expeni sem nepochopil tongue.gif to na me je nejak moc komplikovane proc pred duelem jeste expovat smile.gif, ale kdyz to pujde rad se prhlasim ( zatim si nechavam vratka )
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 1 2007 04:34am
Ja jsem teda in.. ale nevracim se.. jen vam natru zadky a mozna se zase nekdy uvidime na IM wink.gif
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 1 2007 08:07am
taky bych do toho el.. jen jeden dotaz: Pedpokldm, e to je myleno tak, e se hraje s istmi (nov zaloenmi) postavami a po dosaen 9 lvl. se bojuje jen s vcmi, kter se najdou cestou. Jestli ano, tak bych se chtl zeptat, jak se zabrn tomu, aby si njak "dobrk" ke svoji postav u pedem nepipravil njak pkn vci pro svoji postavu?
Bude se screenovat inv a truhla po pihlen do hry?
Potom taky ten konec duel all vs all si nedovedu dost dobe pedatvit (pkn maso). Hri budou po dvojicch na rznch stranch, take potm, e nejdve budou bojovat ty dvojice mezi sebou a potom co? Ten kdo ve dvojici vyhraje tak pob na jinou stranu ne byl a bude hledat dal ob? S tm ivotem co mu zbyl? Co kdy se tam budou dva ezat - to potom bude teba 2vs 1?
Nebylo by lep to udlat tak, e vtzov ze "svch" stran pokaj a dobojuj ostatn - tzn. zbydou 4 hri, kad na jedn stran a potom udlat dal rozlenn (teba e vtz se severn strany bude bojovat prosti vtzi z vchodn strany a jin proti zpadnmu a po tomto boji zstanou jen 2 hri, kte si to nakonec rozdaj mezi sebou... je to jen nvrh..

This post was edited by Mike de Sade on Mar 1 2007 08:09am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 1 2007 08:28am
Quote (Mike de Sade @ Thu, Mar 1 2007, 03:07pm)
taky bych do toho el.. jen jeden dotaz: Pedpokldm, e to je myleno tak, e se hraje s istmi (nov zaloenmi) postavami a po dosaen 9 lvl. se bojuje jen s vcmi, kter se najdou cestou. Jestli ano, tak bych se chtl zeptat, jak se zabrn tomu, aby si njak "dobrk" ke svoji postav u pedem nepipravil njak pkn vci pro svoji postavu?
Bude se screenovat inv a truhla po pihlen do hry?
Potom taky ten konec duel all vs all si nedovedu dost dobe pedatvit (pkn maso). Hri budou po dvojicch na rznch stranch, take potm, e nejdve budou bojovat ty dvojice mezi sebou a potom co? Ten kdo ve dvojici vyhraje tak pob na jinou stranu ne byl a bude hledat dal ob? S tm ivotem co mu zbyl? Co kdy se tam budou dva ezat - to potom bude teba 2vs 1?
Nebylo by lep to udlat tak, e vtzov ze "svch" stran pokaj a dobojuj ostatn - tzn. zbydou 4 hri, kad na jedn stran a potom udlat dal rozlenn (teba e vtz se severn strany bude bojovat prosti vtzi z vchodn strany a jin proti zpadnmu a po tomto boji zstanou jen 2 hri, kte si to nakonec rozdaj mezi sebou... je to jen nvrh..


no 1. myslim ze se podvadeni da lehce zabranit tim ze se v urcitej okamzik pridelej mena charu a kazdej si bude muset novou postavu a nevodchazet z channelu nez bude hra. napr. Ja budu muset mit char DidoprdeleI, ty DidoprdeleII atd... wink.gif
2. je to hlavne vo tom chaosu takze klidne muze bejt 7vs1 .. a v tom je to kouzlo biggrin.gif proste nejsikovnejsi prezije biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 1 2007 08:38am
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 1 2007, 02:28pm)
proste hot prezije biggrin.gif


This post was edited by fifky-OVA on Mar 1 2007 08:38am
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 1 2007 08:40am
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 1 2007, 02:28pm)
a v tom je to kouzlo biggrin.gif proste nejsikovnejsi prezije biggrin.gif


Nebo spe ten se tstm a kter se vyhne cel bitv, pijde k tomu poslednm, ktermu zbyde 1 ivot, kared se na nj usmje a vyhraje :-D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll