Quote (Leri @ Wed, 8 Nov 2006, 23:02)
Quote (palec @ Wed, Nov 8 2006, 07:22pm)
tak se s vama loucim takrka stylovou fotkou..snad z toho poznate cemu se ted hodlam vice venovat .)
Edit: ne problemum enregetiky opravdu ne

Hodne stesti na te zahradnicke skole :-)
Me teda napadl terorismus, ale Leraku taky drsny

btw Palce ne kazdy pozna CEZ arenu bych rekl, hlavne mimoostravsti... kazdopadne GL a doufam ze se zae uvidime na hokeji