d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vyber Ntb > :)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 17 2007 09:31am
Quote (MrReaper @ Fri, 16 Feb 2007, 23:42)
doporucuju neco z rady HP pavillion (my choice a zatim jsem si nemohl stezovat)


hp su kvalitne keby kupujem tak najskor sa kukam po dakom hp...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll