d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Maturitni Otazka > Na prava
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 14 2007 03:39pm
je to e) ale myslel sem v prvni chvili ze to je c)

This post was edited by Lua on Feb 14 2007 03:45pm
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 15 2007 12:49am
its a sin tongue.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Feb 15 2007 03:52am
e ...
A to je tazke wink.gif ?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Feb 15 2007 06:01am
nepatri to spise do vtipu?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 15 2007 07:57am
Odpovidat na tuto otazku je pod mou uroven, jelikoz Fifky-OVA tady nema co delat kdyz se s nama rozloucil.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 15 2007 08:33am
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min.. tongue.gif a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama biggrin.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Feb 15 2007 08:39am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:33pm)
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min.. tongue.gif a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama biggrin.gif


jojo, kdyz nevis kudy kam, nazorna pomucka VZDYCKY pomuze biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 15 2007 08:43am
Quote (Radmag @ Thu, Feb 15 2007, 02:39pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:33pm)
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min.. tongue.gif a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama biggrin.gif


jojo, kdyz nevis kudy kam, nazorna pomucka VZDYCKY pomuze biggrin.gif


presne tak wink.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Feb 15 2007 08:47am
je to otazka typu "Muj otec si vzal svoji sestru. Je to moje teta nebo mama?" biggrin.gif

This post was edited by undead_lord on Feb 15 2007 08:47am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 15 2007 08:54am
Quote (Radmag @ Thu, 15 Feb 2007, 16:39)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:33pm)
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min.. tongue.gif a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama biggrin.gif


jojo, kdyz nevis kudy kam, nazorna pomucka VZDYCKY pomuze biggrin.gif


a co myslis ze je vyvojovy diagram? laugh.gif wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll