☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Maturitni Otazka > Na prava
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 523
Replies: 27
Track Topic
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#11
Feb 14 2007 03:39pm
je to e) ale myslel sem v prvni chvili ze to je c)
This post was edited by Lua on Feb 14 2007 03:45pm
M0f0
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
155.00
#12
Feb 15 2007 12:49am
its a sin
doobik
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold
:
57.00
#13
Feb 15 2007 03:52am
e ...
A to je tazke
?
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#14
Feb 15 2007 06:01am
nepatri to spise do vtipu?
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#15
Feb 15 2007 07:57am
Odpovidat na tuto otazku je pod mou uroven, jelikoz Fifky-OVA tady nema co delat kdyz se s nama rozloucil.
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#16
Feb 15 2007 08:33am
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min..
a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#17
Feb 15 2007 08:39am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:33pm)
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min..
a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama
jojo, kdyz nevis kudy kam, nazorna pomucka VZDYCKY pomuze
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#18
Feb 15 2007 08:43am
Quote (Radmag @ Thu, Feb 15 2007, 02:39pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:33pm)
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min..
a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama
jojo, kdyz nevis kudy kam, nazorna pomucka VZDYCKY pomuze
presne tak
undead_lord
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
144,922.88
#19
Feb 15 2007 08:47am
je to otazka typu "Muj otec si vzal svoji sestru. Je to moje teta nebo mama?"
This post was edited by undead_lord on Feb 15 2007 08:47am
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#20
Feb 15 2007 08:54am
Quote (Radmag @ Thu, 15 Feb 2007, 16:39)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:33pm)
Mno ja jsem nad tim premyslel asi 10 min..
a odpoved jsem zjistil az potom co jsem si nakreslil vsechny postavy trema barvama
jojo, kdyz nevis kudy kam, nazorna pomucka VZDYCKY pomuze
a co myslis ze je vyvojovy diagram?
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact