d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > 11. Zari... > aneb jak to bylo doopravdy...
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 11 2007 06:27am
Quote (doobik @ Sun, 11 Feb 2007, 14:13)
Presne o tomto hovoria vtom dokumente,ze tie budovy boli stavane tak,aby vydrzali naraz Boeingu tusim 707,a ked to porovnali,tak ten tie boeingy,co tam narazili vazili dokonca MENEJ,nez 707...
Takisto tam hovoria,ze asi 80% paliva vyhorelo pri naraze,a tie veze nakoniec iba dymili,ale nehoreli...A coho je dym znamkou icon_pointr.gif Nedostatku kysliku,tj tam vela ohna nebolo...
Urcite to ma cosi doseba,ale ludia,ak by toto bola pravda,cela americka vlada+mrta ludi na vysokych miestach ide do riti,takze myslim,ze sa stim vela nepohne...


zapominas ze amerika je plna debilnich ignorantu kterym to je uplne jedno... a tem kterym to jedno neni se "proste neco stane" nebo nemaji odvahu s tim vystoupit...

mi_xe: to s tim dratem co rikas je pravda, ale kdyz se na to podivas na cele (ani nemusis uplne cele, poslednich asi 40 minut jsou uz jenom politicke a socialne-moralni kecy) tak zjistis ze to proste nemohlo spadnout jenom kvuli tem letadlum... jak rikam musel bys to dokoukat
Member
Posts: 1,447
Joined: Jun 16 2006
Gold: 2,608.51
Feb 11 2007 06:51am
Sorac fakt sem nemel cas .) ted to sleduju sem nekde u toho jak popisujou ty vybuchy,ale furt si mylsim ze ty vybuchy letadel jiste " nejak " narusili i tu prostredni nosnou konstrukci cele budovy ten vnejsek bylo proste jak popisovlai to oplasteni, ale dulezitej byl vnitrek a jak je videt jak narazi to letadlo uz ten masivni vybuch musel jaksy cely 3-5 pater zasahnout kompletne a taky je tam kus z toho off : Ze nikdo nepocital s letadlem, ktery ma palivo smile.gif je to ftipne, ale treba to tak proste jen bylo proste jen chyba.. nevim jeslti tam nejak popisujou to co tam horelo tedy oni popisujou ze nehorelo.. smile.gif, ale kdyz zkoumali ty materialy a tu izolaci v cely budove tak v off zjistili, ze byla strasne horlava a to mela bejt vlastne jedina zachrana tyhle budovy pri pozaru ( dobre pak muzou dorazit hasici ), ale zadny jiny protiporarni ochrany to nemelo. Btw k dalsim snimkum na videu nechapal sem jak lze srovnavat budovy rozmeru dvojcat a nejaky 10-15 podlazni budovy ktery proste jen chytnuli a horeli biggrin.gif " btw tam sem se fakt zasmal " protoze neni mozny srovnavat kolik kysliku potrebuje ohen v tak vobri budove, jo a jak popisujou, ze to "jen " kourilo.. mno sice to jen "kourilo" a to treba tim co v te budove mohlo horet smile.gif treba prave to mela za nasledek ta spatna izolace ktera je prakticky okolo vseho v budove.. mno nevim jiste to dokoukam je to zajimavy, ale na dalsi bomby unvitr budovy se me verit moc nechce proc narazet letadlem do budov ?( mozna psychologicky utok )icon_pointl.gif to je tak jedine co me napada. Ale dale ze by nekde na jakemkoliv zaberu byli videt nejake znamky vybuchu.. to sem si take nevsiml vybuch v uzavrene mistnosti/budove v cemkoliv ma vzdy vyrazny ucinek.. takze bych si predstavoval minimalne dost vymlacenych oken.. tongue.gif

edit : LOL to jak srovnavaj naraz letadla s ohrivacem a topenim me opravdu rozesmalo smile.gif Btw ten " vybuch " naraz jak to nazvat proc to vysvetlovat jen jako " vybuch " ? Co uslysime kdyz se patro takto tezke budovy ( s dalsimi 20 ? dalsimi patry ) zriti na to patro pod nim? Kdo by to byl rekl ale asi to udela velky Buuum .) btw no nevim na vsem je kus pravdy.. smile.gif, ale ja uz sem takovej mozna moc skeptickejm a kdyz me jako stravnikovi vseho zajimaveho nepodaj jimy podlozene dukazy neivm no.. zatim tam furt vidim jen komentare lidi : " Ze to udelalo Bump " .)

jeste si dovolim jednu citaci : Myslite si, ze dve budovy "totalne skolabovali" kvuli malemu roztrousenemu ohni a 90min dymu? Heh dymu? rofl takze to je bezne mit nad barakem vobri mrak dymu, kterej je podle videa ( jen z niceho ) :¨)

This post was edited by mi_xe on Feb 11 2007 07:14am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2007 07:15am
Quote (mi_xe @ Sun, Feb 11 2007, 12:51pm)
Sorac fakt sem nemel cas .) ted to sleduju sem nekde u toho jak popisujou ty vybuchy,ale furt si mylsim ze ty vybuchy letadel jiste " nejak " narusili i tu prostredni nosnou konstrukci cele budovy ten vnejsek bylo proste jak popisovlai to oplasteni, ale dulezitej byl vnitrek a jak je videt jak narazi to letadlo uz ten masivni vybuch musel jaksy cely 3-5 pater zasahnout kompletne a taky je tam kus z toho off : Ze nikdo nepocital s letadlem, ktery ma palivo smile.gif je to ftipne, ale treba to tak proste jen bylo proste jen chyba.. nevim jeslti tam nejak popisujou to co tam horelo tedy oni popisujou ze nehorelo.. smile.gif, ale kdyz zkoumali ty materialy a tu izolaci v cely budove tak v off zjistili, ze byla strasne horlava a to mela bejt vlastne jedina zachrana tyhle budovy pri pozaru ( dobre pak muzou dorazit hasici ), ale zadny jiny protiporarni ochrany to nemelo. Btw k dalsim snimkum na videu nechapal sem jak lze srovnavat budovy rozmeru dvojcat a nejaky 10-15 podlazni budovy ktery proste jen chytnuli a horeli biggrin.gif " btw tam sem se fakt zasmal " protoze neni mozny srovnavat kolik kysliku potrebuje ohen v tak vobri budove, jo a jak popisujou, ze to "jen " kourilo.. mno sice to jen "kourilo" a to treba tim co v te budove mohlo horet smile.gif treba prave to mela za nasledek ta spatna izolace ktera je prakticky okolo vseho v budove.. mno nevim jiste to dokoukam je to zajimavy, ale na dalsi bomby unvitr budovy se me verit moc nechce proc narazet letadlem do budov ?( mozna psychologicky utok )icon_pointl.gif to je tak jedine co me napada. Ale dale ze by nekde na jakemkoliv zaberu byli videt nejake znamky vybuchu.. to sem si take nevsiml vybuch v uzavrene mistnosti/budove v cemkoliv ma vzdy vyrazny ucinek.. takze bych si predstavoval minimalne dost vymlacenych oken.. tongue.gif

edit : LOL to jak srovnavaj naraz letadla s ohrivacem a topenim me opravdu rozesmalo smile.gif Btw ten " vybuch " naraz jak to nazvat proc to vysvetlovat jen jako " vybuch " ? Co uslysime kdyz se patro takto tezke budovy ( s dalsimi 20 ? dalsimi patry ) zriti na to patro pod nim? Kdo by to byl rekl ale asi to udela velky Buuum .) btw no nevim na vsem je kus pravdy.. smile.gif, ale ja uz sem takovej mozna moc skeptickejm a kdyz me jako stravnikovi vseho zajimaveho nepodaj jimy podlozene dukazy neivm no.. zatim tam furt vidim jen komentare lidi : " Ze to udelalo Bump " .)

jeste si dovolim jednu citaci : Myslite si, ze dve budovy "totalne skolabovali" kvuli malemu rotrosenemu ohni a 90min dymu? Heh dymu? rofl takze to je bezne mit nad barakem vobri mrak dymu, kterej je podle videa ( jen z niceho ) :¨)


docela pekne zformulovano smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 11 2007 07:23am
Quote (mi_xe @ Sun, 11 Feb 2007, 14:51)
Sorac fakt sem nemel cas .) ted to sleduju sem nekde u toho jak popisujou ty vybuchy,ale furt si mylsim ze ty vybuchy letadel jiste " nejak " narusili i tu prostredni nosnou konstrukci cele budovy ten vnejsek bylo proste jak popisovlai to oplasteni, ale dulezitej byl vnitrek a jak je videt jak narazi to letadlo uz ten masivni vybuch musel jaksy cely 3-5 pater zasahnout kompletne a taky je tam kus z toho off : Ze nikdo nepocital s letadlem, ktery ma palivo smile.gif je to ftipne, ale treba to tak proste jen bylo proste jen chyba.. nevim jeslti tam nejak popisujou to co tam horelo tedy oni popisujou ze nehorelo.. smile.gif, ale kdyz zkoumali ty materialy a tu izolaci v cely budove tak v off zjistili, ze byla strasne horlava a to mela bejt vlastne jedina zachrana tyhle budovy pri pozaru ( dobre pak muzou dorazit hasici ), ale zadny jiny protiporarni ochrany to nemelo. Btw k dalsim snimkum na videu nechapal sem jak lze srovnavat budovy rozmeru dvojcat a nejaky 10-15 podlazni budovy ktery proste jen chytnuli a horeli biggrin.gif " btw tam sem se fakt zasmal " protoze neni mozny srovnavat kolik kysliku potrebuje ohen v tak vobri budove, jo a jak popisujou, ze to "jen " kourilo.. mno sice to jen "kourilo" a to treba tim co v te budove mohlo horet smile.gif treba prave to mela za nasledek ta spatna izolace ktera je prakticky okolo vseho v budove.. mno nevim jiste to dokoukam je to zajimavy, ale na dalsi bomby unvitr budovy se me verit moc nechce proc narazet letadlem do budov ?( mozna psychologicky utok )icon_pointl.gif to je tak jedine co me napada. Ale dale ze by nekde na jakemkoliv zaberu byli videt nejake znamky vybuchu.. to sem si take nevsiml vybuch v uzavrene mistnosti/budove v cemkoliv ma vzdy vyrazny ucinek.. takze bych si predstavoval minimalne dost vymlacenych oken.. tongue.gif

edit : LOL to jak srovnavaj naraz letadla s ohrivacem a topenim me opravdu rozesmalo smile.gif Btw ten " vybuch " naraz jak to nazvat proc to vysvetlovat jen jako " vybuch " ? Co uslysime kdyz se patro takto tezke budovy ( s dalsimi 20 ? dalsimi patry ) zriti na to patro pod nim? Kdo by to byl rekl ale asi to udela velky Buuum .) btw no nevim na vsem je kus pravdy.. smile.gif, ale ja uz sem takovej mozna moc skeptickejm a kdyz me jako stravnikovi vseho zajimaveho nepodaj jimy podlozene dukazy neivm no.. zatim tam furt vidim jen komentare lidi : " Ze to udelalo Bump " .)

jeste si dovolim jednu citaci : Myslite si, ze dve budovy "totalne skolabovali" kvuli malemu roztrousenemu ohni a 90min dymu? Heh dymu? rofl takze to je bezne mit nad barakem vobri mrak dymu, kterej je podle videa ( jen z niceho ) :¨)


hele neboj je tam vysvetlene vsechno (no, 95% veci urcite) co se stalo, takze teprve uvidis dukazy tech vybuchu a tak... jinak to s tim dymem je ale pravda, nebo tobe snad jde z taboraku takovy obri mrak dymu? u nas na vesnici asi pred dvema mesici horela strecha a takhle to teda nedymilo
Member
Posts: 1,447
Joined: Jun 16 2006
Gold: 2,608.51
Feb 11 2007 07:25am
Heh biggrin.gif Ne sry rad bych svuj komentar trochu stahl, ale nejak to neslo a to kdyz si pustim dalsi minuty chce se me toho psat vic a vic.. biggrin.gif Neodpustim si jak srovnavaji spadlou budovu s demolici budovy, ano je to pravda, ale lidi podivejte se s jakejma " papirovejma " domkama ktery postavili nejspise nejaky žloudkove ( Japonci a pod. ) a jeste jsou uuuuuplne jine konstrukce no ne. Asi maji v necem pravdu, ale poslouchat nazor americkeho vstudovaneho vedce je jako zajit v CR do 1.rocniku skoly s ucebnim oborem a zeptat se zaku co si o tomhle mysli smile.gif)

Reapere: J proste jen asi ohen v takhle vysoky budove vypada trochu jinak a stejne to je vsechno o ty konstrukci.. smile.gif Btw kdyz to spadlo nechtel bych bejt kolem tongue.gif to museli lidi bejt jak Rambo 2 (viz. scena v bahne) .))

This post was edited by mi_xe on Feb 11 2007 07:30am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 11 2007 07:32am
hele dokoukej to a az pak napis komentar ok? wink.gif to bude asi lepsi
jinak celkem dost vedcu tady v tom dokumentu je i z britskych institutu

This post was edited by MrReaper on Feb 11 2007 07:32am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Feb 11 2007 07:56am
Hm zajimavy... podle me za par let zas prijde nekdo dalsi, udela k tomu peknou hudbu, da tam nazory lidi co vytah od obeda a oni ve snaze se ho zbavit mu reknout nakej jejich nazor a on z toho hned udela dukazy, zalozene na nekolikaletem badani a budou tady zase lidi co budou verit jemu.

Prvni verze (officialni) je pro me dost prijatelna, sice sem nedokoukal cely video, protoze mi to prislo o nicem, takze nevim co v tom jejich vytvoru povazujou za pricinu spadnuti baraku, ale ten samotnej naraz letadla to asi nebude, takze v tom bude jinej problem. A dokud se kvuli pravde o tom nezacnou zahadne ztracet lidi, tak jejich verze pravdy bude asi porad daleko. Takze az se objevi video nekoho, kdo tvrdil, ze budovu vyhodila do povetri CIA, kvuli blablabla a o tyden pozdeji se zahadne obesi na slipech, tak toho video si pak rad prohlidnu.

This post was edited by pugacov on Feb 11 2007 07:58am
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Feb 11 2007 08:13am
Podle me je mnohem zajimavejsi pripad *letadlo* vs pentagon....

o wtc sem par dokumentu videl, v termofyzice se nevyznam, ale v materialech trochu ano, a tomu faktu, ze oba ty baraky mohly spadnout diky narazu letadla verim smile.gif
Member
Posts: 1,447
Joined: Jun 16 2006
Gold: 2,608.51
Feb 11 2007 08:23am
Quote (NestorQuinn @ Sun, Feb 11 2007, 02:13pm)
Podle me je mnohem zajimavejsi pripad *letadlo* vs pentagon....

o wtc sem par dokumentu videl, v termofyzice se nevyznam, ale v materialech trochu ano, a tomu faktu, ze oba ty baraky mohly spadnout diky narazu letadla verim smile.gif


Heh ses muj clovek Pentagon vs Letadlo rulz .) btw videl si taky to konspircni video? neni zdaleka tak dlouhy a nic se nesnazi vyvracet jen sou tam povetsinou na fimlovych zaberech zvyraznene nektere momenty.. .) ale uz je to dlouho co sem to videl .)
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Feb 11 2007 10:22am
najzaujimavejsi je ten chlapik co si tie budovy prenajal a od poistovne potom dostal 7 miliard ci kolko
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll