gw sem hral ma to jednu nevyhodu ted nevim jestli vysel ten datadisk
ale pokud si chtel hrat pvp nemohl si musel sis kouzla etc odemnknout v
pvm casti btw pvm cast nedas sam musis mit merce etc ja mel nabusenou
necerku ktera jela do urcite casti samala ale kdyz na tebe vlitne
nekolik monster nekteri ze predu nektery ze zadu aury sem osobne byl
rozjetej na to ze sem mel safrice neco takoveho ubral sem si skoro
necelou polovinu ale dostal sem neuveritelny regen a pak kdyz sem na ne
hazel life drain tak se muj life regen nekolikrat zvysil osobne me to
bavilo ale zabijel sem je pomalu ale jedno bacha gw si nezahrajes s
normalnim a dobrym kompem dobre 1giga + ramky 512++ grafarna procik 3++
a mozna se ti to bude trosku drbat nevim osobne z praveho pvp diky memu
staremu kompu sem videl kulove:D
este ty skratky sme nechapal co po me chteji ale celkove neco jako je
tvt kde si udelas tym a nastoupis proti jinemu je teda osobne bozi ale
jak sem rekl bez kompiku nemas sancicku maximalne na pvm ale jak sem
skoncil z pvm a zacal sem pvp i v d2 tak chci hrat hned nej no me bavi
ze delas char a muzes ktomu delat i jiny vlastnosti ktery si zvolis na
zacatku treba nec/mesmer moznosti je tam taky dost a nejvic tam stoji
lahvicky z barvama na obarveni itemu mena tam sou goldy stribrnaky atd
nejdrazsi je cerna lahvicka btw ja nasel 2x v zakladnim meste:D
edit mozna kdybych videl poradne to pvp tvt a kdybych ho umel a na to komp tak nn d2 ale gw

edit 2 asi si ho znova instnu ale asi mi bude chybet datac 2new postavy co ja vim
