d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Guild Wars > zkousel ste nekdo?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 6 2007 11:34am
Quote (thebiss @ Tue, Feb 6 2007, 05:03pm)
2zero: ja taky takove znam, neni jich malo

2killer: jedna vec je kritika od tech, kteri tam hrali a druha je ta od lidi, kter vi ze teta rikala, jak ji stryc rikal, ze jeho synovec mel brachu, kteremu se tam nelibilo, vis?

venujte se tematu GW lumky smile.gif


Hele tato nech me chvilku jeste poradneho postovani, brzo spusti supreme a nebude na hovadiny cas smile.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Feb 6 2007 04:23pm
Tebi,ja som tam hral cez tyzden a neslo to...

Prvy den,join,pad serveru,cakame pol hodinu,hra 2 hodiny,zas pad...Medzitim lagy...
Dobre,povedal som si ze mozno je chyba umna...

Den nato,neslo sa napojit,server plny(pisal ze ma 192ludi),zatazenie heavy...



A tak dalej...teraz hrame na jednom brazilskom serveri,ktory za 8hodin hrania nepadol vobec,lag tak za hodinu jeden,ale nie dlhe,takze mne to neprekaza...
A ja ta predsa neurazam,len hovorim,ze nebudem hrat na slabom serveri,ked mozem hrat na lepsom a zjavne vykonejsom...



Edit:
A este zabudame nato,ze ty tam mas priatelov,to pre teba z toho serveru robi best server..
Ja som si s priatelmi povedal "pome inam,tu je to onicom" a isli sme,preto premna server stratil hodnotu...

This post was edited by doobik on Feb 6 2007 04:25pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 6 2007 04:56pm
gw sem hral ma to jednu nevyhodu ted nevim jestli vysel ten datadisk ale pokud si chtel hrat pvp nemohl si musel sis kouzla etc odemnknout v pvm casti btw pvm cast nedas sam musis mit merce etc ja mel nabusenou necerku ktera jela do urcite casti samala ale kdyz na tebe vlitne nekolik monster nekteri ze predu nektery ze zadu aury sem osobne byl rozjetej na to ze sem mel safrice neco takoveho ubral sem si skoro necelou polovinu ale dostal sem neuveritelny regen a pak kdyz sem na ne hazel life drain tak se muj life regen nekolikrat zvysil osobne me to bavilo ale zabijel sem je pomalu ale jedno bacha gw si nezahrajes s normalnim a dobrym kompem dobre 1giga + ramky 512++ grafarna procik 3++ a mozna se ti to bude trosku drbat nevim osobne z praveho pvp diky memu staremu kompu sem videl kulove biggrin.gif este ty skratky sme nechapal co po me chteji ale celkove neco jako je tvt kde si udelas tym a nastoupis proti jinemu je teda osobne bozi ale jak sem rekl bez kompiku nemas sancicku maximalne na pvm ale jak sem skoncil z pvm a zacal sem pvp i v d2 tak chci hrat hned nej no me bavi ze delas char a muzes ktomu delat i jiny vlastnosti ktery si zvolis na zacatku treba nec/mesmer moznosti je tam taky dost a nejvic tam stoji lahvicky z barvama na obarveni itemu mena tam sou goldy stribrnaky atd nejdrazsi je cerna lahvicka btw ja nasel 2x v zakladnim meste biggrin.gif
edit mozna kdybych videl poradne to pvp tvt a kdybych ho umel a na to komp tak nn d2 ale gw wink.gif
edit 2 asi si ho znova instnu ale asi mi bude chybet datac 2new postavy co ja vim biggrin.gif

This post was edited by Lua on Feb 6 2007 05:01pm
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Feb 7 2007 02:35am
Gw je zajímavá hra, mì na tom jenom mrzí to že to neni tolik o itemech tøeba jako WoW kde jsou hezky vysortovaný dropy podle místa, levelu a kvality, popø. si je mùžeš vyrobit. PvP se mi zdá v gw takové až moc jednoduché na ovládání, prostì nemá to na WoW a battleground PvP instance.
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Feb 7 2007 03:56am
Quote (Herugurth @ Wed, Feb 7 2007, 08:35am)
Gw je zajímavá hra, mì na tom jenom mrzí to že to neni tolik o itemech tøeba jako WoW kde jsou hezky vysortovaný dropy podle místa, levelu a kvality, popø. si je mùžeš vyrobit. PvP se mi zdá v gw takové až moc jednoduché na ovládání, prostì nemá to na WoW a battleground PvP instance.


na jakem serveru hrajes wowy?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 7 2007 08:59am
Quote (Lua @ Tue, Feb 6 2007, 11:56pm)
gw sem hral ma to jednu nevyhodu ted nevim jestli vysel ten datadisk
ale pokud si chtel hrat pvp nemohl si musel sis kouzla etc odemnknout v
pvm casti btw pvm cast nedas sam musis mit merce etc ja mel nabusenou
necerku ktera jela do urcite casti samala ale kdyz na tebe vlitne
nekolik monster nekteri ze predu nektery ze zadu aury sem osobne byl
rozjetej na to ze sem mel safrice neco takoveho ubral sem si skoro
necelou polovinu ale dostal sem neuveritelny regen a pak kdyz sem na ne
hazel life drain tak se muj life regen nekolikrat zvysil osobne me to
bavilo ale zabijel sem je pomalu ale jedno bacha gw si nezahrajes s
normalnim a dobrym kompem dobre 1giga + ramky 512++ grafarna procik 3++
a mozna se ti to bude trosku drbat nevim osobne z praveho pvp diky memu
staremu kompu sem videl kulove:D
este ty skratky sme nechapal co po me chteji ale celkove neco jako je
tvt kde si udelas tym a nastoupis proti jinemu je teda osobne bozi ale
jak sem rekl bez kompiku nemas sancicku maximalne na pvm ale jak sem
skoncil z pvm a zacal sem pvp i v d2 tak chci hrat hned nej no me bavi
ze delas char a muzes ktomu delat i jiny vlastnosti ktery si zvolis na
zacatku treba nec/mesmer moznosti je tam taky dost a nejvic tam stoji
lahvicky z barvama na obarveni itemu mena tam sou goldy stribrnaky atd
nejdrazsi je cerna lahvicka btw ja nasel 2x v zakladnim meste:D
edit mozna kdybych videl poradne to pvp tvt a kdybych ho umel a na to komp tak nn d2 ale gw wink.gif
edit 2 asi si ho znova instnu ale asi mi bude chybet datac 2new postavy co ja vim biggrin.gif


GW prave na pozadavky narocne neni , staci prumerny pocitac 1,x ghz 512 ram
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll