Nasel jsem par screenu taky, je to z mnoha ruznych serveru, uz ani nepamatuju jaky to byl.

A tady co jsem hraval naposled, nejake dobyvani hradu napriklad: (konretne Aden)
Ale byva tam vetsinou i vice lidi


A pak za hradbama:

Edit: aby se nekdo nenastval, jak tam vidi v te zmeti nadpisu atd to Diablo II Legend, tak to mi tam napsal kamos ze skoly a nebylo to na moje pozadani, ja tam chtel pouze Diablo II:)
This post was edited by Leri on Feb 2 2007 03:33am