d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 2 2007 03:23am
Nasel jsem par screenu taky, je to z mnoha ruznych serveru, uz ani nepamatuju jaky to byl.


A tady co jsem hraval naposled, nejake dobyvani hradu napriklad: (konretne Aden)
Ale byva tam vetsinou i vice lidi smile.gif


A pak za hradbama:


Edit: aby se nekdo nenastval, jak tam vidi v te zmeti nadpisu atd to Diablo II Legend, tak to mi tam napsal kamos ze skoly a nebylo to na moje pozadani, ja tam chtel pouze Diablo II:)

This post was edited by Leri on Feb 2 2007 03:33am
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 04:23am
RaidBossy 75+ lvly zadna jina aliiance krome te nase nedala, tak jsem na to nalezite hrdy smile.gif





Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Feb 2 2007 04:37am
nepoznate daku dobru stranku o Lineage?

kedze som totalny nub, zisli by sa dake zakladne buildy na zaciatok atd..

no mohlo ma to napadnut tongue.gif

www.lineage.cz crap ?

This post was edited by Dieoncommand on Feb 2 2007 04:40am
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Feb 2 2007 04:43am
Kde to sosnem,kim je vykend...Gieb link via pm pls...
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 04:44am
Quote (Dieoncommand @ Fri, Feb 2 2007, 04:37pm)
nepoznate daku dobru stranku o Lineage?

kedze som totalny nub, zisli by sa dake zakladne buildy na zaciatok atd..

no mohlo ma to napadnut tongue.gif

www.lineage.cz crap ?


http://www.l2cz.eu/
http://www.lineage2.com/
http://la2.gamepark.cz/forum/portal.php
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 2 2007 04:55am
Quote (thebiss @ Fri, 2 Feb 2007, 11:44)
Quote (Dieoncommand @ Fri, Feb 2 2007, 04:37pm)
nepoznate daku dobru stranku o Lineage?

kedze som totalny nub, zisli by sa dake zakladne buildy na zaciatok atd..

no mohlo ma to napadnut tongue.gif

www.lineage.cz crap ?


http://www.l2cz.eu/
http://www.lineage2.com/
http://la2.gamepark.cz/forum/portal.php



tak a prva davka bola pozita, budete mi chybat chlapci tongue.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 2 2007 05:29am
zero me s potizemi pretahl na lineage a uz nehraju nic jineho smile.gif

jinak si pockejte na www.supremel2.com , bude se tam hrat C5 a prechazi tam hafec cze svk hracu

jinak ja jsem stihl hrat asi 3 tejdny, a stihl jsem si udelat lvl 60 spellhowlera , kteryho pojedu i na new serveru
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Feb 2 2007 05:35am
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 11:29am)
zero me s potizemi pretahl na lineage a uz nehraju nic jineho smile.gif

jinak si pockejte na www.supremel2.com , bude se tam hrat C5 a prechazi tam hafec cze svk hracu

jinak ja jsem stihl hrat asi 3 tejdny, a stihl jsem si udelat lvl 60 spellhowlera , kteryho pojedu i na new serveru


prechod na C5 bude s wipem? kdyztak napis kdy to bude, mozna bych to taky zase rozjel

This post was edited by pugacov on Feb 2 2007 05:35am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 05:36am
Na me asi moc slozite.. ikdyz bych si to rad zahral mozna.. smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 2 2007 05:39am
Quote (pugacov @ Fri, Feb 2 2007, 12:35pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 11:29am)
zero me s potizemi pretahl na lineage a uz nehraju nic jineho smile.gif

jinak si pockejte na www.supremel2.com , bude se tam hrat C5 a prechazi tam hafec cze svk hracu

jinak ja jsem stihl hrat asi 3 tejdny, a stihl jsem si udelat lvl 60 spellhowlera , kteryho pojedu i na new serveru


prechod na C5 bude s wipem? kdyztak napis kdy to bude, mozna bych to taky zase rozjel


ee to je uplne novy server, tedka tam jede jen 300 x beta , ale kazdym dnem by se to melo naslapnout, toho SH sem mel na DA
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll