d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Mate Cze/svk Jsp ''v Kulach'' / ''na Haku' > dotaznik
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 24 2007 01:37pm
vasima odpovedma sem prekvapeny...a dost jste se u me nekteri shodili:)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 24 2007 01:44pm
Quote (palec @ Wed, Jan 24 2007, 07:37pm)
vasima odpovedma sem prekvapeny...a dost jste se u me nekteri shodili:)


no musi mi na tom zalezet kdyz chci byt jako Tebi ^^

This post was edited by Sobcz on Jan 24 2007 01:44pm
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jan 24 2007 02:27pm
no ja mavam pocity ze 90% BN su magori, takze mi az tak nezalezi co si o mne myslia
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 24 2007 02:47pm
Quote (palec @ Wed, Jan 24 2007, 07:37pm)
vasima odpovedma sem prekvapeny...a dost jste se u me nekteri shodili:)


Dost jsme u tebe shodili? Ty mas vlastni posilovnu? Ja tam jeste shazovat kila nebyl smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jan 24 2007 02:57pm
Quote (Sobcz @ Wed, Jan 24 2007, 08:44pm)
Quote (palec @ Wed, Jan 24 2007, 07:37pm)
vasima odpovedma sem prekvapeny...a dost jste se u me nekteri shodili:)


no musi mi na tom zalezet kdyz chci byt jako Tebi ^^


Takovy nikdy nebudes.

Volil sem ano, jelikoz s lidma s kteryma vychazim dobre vedi jaky sem a vubec jim nevadi co tu delam...
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jan 24 2007 03:32pm
No ako ja takisto tu poznam par ludi ktorym 100% verim,o ktorych viem ze su pohode etc...
Ale daktory si umna vypestovali cosi ako "odpor",bo sa spravaju dakedy...Po-phi-tchi kur-hev-ski ...
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 24 2007 04:10pm
Quote (doobik @ Wed, Jan 24 2007, 09:32pm)
No ako ja takisto tu poznam par ludi ktorym 100% verim,o ktorych viem ze su pohode etc...
Ale daktory si umna vypestovali cosi ako "odpor",bo sa spravaju dakedy...Po-phi-tchi  kur-hev-ski ...


Asi tak bych to formuloval smile.gif Kazdej by si mel zamest pred vlastnim prahem, nez bude soudit ostatni .. Je mi fuk, co si kdo o kom mysli smile.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jan 24 2007 04:22pm
Quote (Leri @ Wed, 24 Jan 2007, 18:43)
Jsp mam v kulach, a Soba na haku!


je mi to jedno ...

a Leri, nemas to obracene? ^ ^
biggrin.gif biggrin.gif

This post was edited by melcz on Jan 24 2007 04:23pm
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jan 24 2007 04:36pm
U nìkterých (je to vìtšina lidí z tohoto fóra).
Není mi to jedno u lidí, kteøí se chovají podle mì dobøe biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 24 2007 04:48pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, Jan 24 2007, 10:36pm)
U nìkterých (je to vìtšina lidí z tohoto fóra).
Není mi to jedno u lidí, kteøí se chovají podle mì dobøe biggrin.gif


jako treba ja ? ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll