d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dotaz - Loadder
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 12 2007 12:03pm
Quote (Esantin @ Mon, Feb 12 2007, 05:54pm)
a ze mi to padá nevite cim by to  mohlo byt? muze to byt tim ze mam slabej net?


timhle opravdu ne smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 12 2007 12:05pm
Quote (Leri @ Mon, Feb 12 2007, 06:03pm)
Quote (Esantin @ Mon, Feb 12 2007, 05:54pm)
a ze mi to padá nevite cim by to  mohlo byt? muze to byt tim ze mam slabej net?


timhle opravdu ne smile.gif


a cim kua? sad.gif abysme si rozumeli ne ze by mi spadlo cely dia a le druhej char to dropne
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Feb 12 2007 12:12pm
me to kopne z chatu kdyz jsem s 2 cdkeyema na jednom acc ...
kdyz se stihnu prihlasit do hry tak uz v poho ...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 13 2007 12:17am
Jedinne kde je problem je ten, kdyz vlezu s vice nez 4mi chary do jedne hry, pak to vsechny dropne :-)
Mozna ti tohle pomuze, mozna ne:)
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2007 12:30am
hmm mì dropovali chary jen když sem mìl jen na jednom diablu loader když sem si dal loadery na obì dia tak mi to fungovalo wink.gif a jestli ani tohle nepomuže tak fakt nevím ;d
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 13 2007 08:20am
Quote (exe.NoMore @ Tue, Feb 13 2007, 06:30am)
hmm mì dropovali chary jen když sem mìl jen na jednom diablu loader když sem si dal loadery na obì dia tak mi to fungovalo wink.gif a jestli ani tohle nepomuže tak fakt nevím ;d


jo to bude mozna tim, mam totiz jedno dia pusteny normalne druhy pres loader, dik vyzkousim
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll