Quote (exe.NoMore @ Tue, Feb 13 2007, 06:30am)
hmm mì dropovali chary jen když sem mìl jen na jednom diablu loader když sem si dal loadery na obì dia tak mi to fungovalo

a jestli ani tohle nepomuže tak fakt nevím ;d
jo to bude mozna tim, mam totiz jedno dia pusteny normalne druhy pres loader, dik vyzkousim