Quote (MrReaper @ Thu, Jan 11 2007, 10:59pm)
Quote (CarodeJ @ Fri, 12 Jan 2007, 00:23)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 11 2007, 08:13pm)
Quote (Mike OV @ Thu, Jan 11 2007, 07:39pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jan 11 2007, 06:58pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 11 2007, 05:47pm)
Mno taky treba neco dam kdyz bude co... ale myslim si jedno kdyby mi hacknuly acc a ja nic nemel tezko pochybuju ze by mi nekdo neco dal se svk a cze

jelikoz se mi to uz stalo jednou me okradli btw. slovaci vzali mi vse a pak nakonec si mysleli vsichni ze nakonec sem je okradl ja... btw. hlavni strujce toho byl OND4TRA (liptovsky mikulas)
Musim rict, ze jsou i vyjimky.Ted sem se vratil po nejake dobe na D2 a diky par lidem muzu hrat vesele dal.
kterym ?

samozrejme Tebe mike, tohle je jeden z tech postu o kterych sem mluvil na icq, nemam nic proti tomu, ze si mu pomohl, ale proc to rikas tady?.... na icq si chtel priklad jak machrujes, tohle je presne ono, kdyz nekomu neco davam, nedavam to proto, abych o tom jinde mluvil ne?...
Hm, opravdu sem tim nechtel vyvolat flame a uz vubec ne mezi vama dvema ... Opravdu je nutny se v tom vrtat ?
Caro neboj ten flame uz tu byl, tohle je doznivajici doutnani... Za nic nemuzes...
edit: Jo a nutny to asi neni, ale kdyz neni nic lepsiho na praci

jak pisu carovi na icq, ja se nebudu s mikem hadat a on se mnou taky ne, uz podle toho ze ignoruje me posty atd ( nemam mu to za zle), jen v te debate na icq, si chtel ukazat konkretni/primi dukaz, kde se tak chovas, to je vse, jen sem chtel poukazat aby jsi si toho vsiml.
jinak, trosku srm si uvedomil co jsi rikal s tema kamaradama, v necem mas pravdu ale se vsim nesouhlasim.
This post was edited by Sentinel4 on Jan 11 2007 05:09pm