d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Darovaci Topic > aneb free veci zde :)
Prev123428Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 11 2007 01:21pm
Quote (doobik @ Thu, Jan 11 2007, 07:19pm)
Keke,myslis ze ti tich 2 a 1/4 HR odomna tiez pomoze?
Dufam ze hej tongue.gif ...


wink.gif Urcite.
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 11 2007 01:39pm
Quote (CarodeJ @ Thu, Jan 11 2007, 06:58pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 11 2007, 05:47pm)
Mno taky treba neco dam kdyz bude co... ale myslim si jedno kdyby mi hacknuly acc a ja nic nemel tezko pochybuju ze by mi nekdo neco dal se svk a cze smile.gif jelikoz se mi to uz stalo jednou me okradli btw. slovaci vzali mi vse a pak nakonec si mysleli vsichni ze nakonec sem je okradl ja... btw. hlavni strujce toho byl OND4TRA (liptovsky mikulas)


Musim rict, ze jsou i vyjimky.Ted sem se vratil po nejake dobe na D2 a diky par lidem muzu hrat vesele dal.


kterym ? tongue.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jan 11 2007 01:53pm
caffte ja uz nehram kym nebude reset takze ked by ,al niekto zaujem o nejake free veci tak mozem dat free veci zo selloutu z mojho sigu tak ak ma niekto zaujem kludne poslite pm...su to len crapy ale mozno pomoze smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 11 2007 02:13pm
Quote (Mike OV @ Thu, Jan 11 2007, 07:39pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jan 11 2007, 06:58pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 11 2007, 05:47pm)
Mno taky treba neco dam kdyz bude co... ale myslim si jedno kdyby mi hacknuly acc a ja nic nemel tezko pochybuju ze by mi nekdo neco dal se svk a cze smile.gif jelikoz se mi to uz stalo jednou me okradli btw. slovaci vzali mi vse a pak nakonec si mysleli vsichni ze nakonec sem je okradl ja... btw. hlavni strujce toho byl OND4TRA (liptovsky mikulas)


Musim rict, ze jsou i vyjimky.Ted sem se vratil po nejake dobe na D2 a diky par lidem muzu hrat vesele dal.


kterym ? tongue.gif


samozrejme Tebe mike, tohle je jeden z tech postu o kterych sem mluvil na icq, nemam nic proti tomu, ze si mu pomohl, ale proc to rikas tady?.... na icq si chtel priklad jak machrujes, tohle je presne ono, kdyz nekomu neco davam, nedavam to proto, abych o tom jinde mluvil ne?...
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 11 2007 04:23pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 11 2007, 08:13pm)
Quote (Mike OV @ Thu, Jan 11 2007, 07:39pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jan 11 2007, 06:58pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 11 2007, 05:47pm)
Mno taky treba neco dam kdyz bude co... ale myslim si jedno kdyby mi hacknuly acc a ja nic nemel tezko pochybuju ze by mi nekdo neco dal se svk a cze smile.gif jelikoz se mi to uz stalo jednou me okradli btw. slovaci vzali mi vse a pak nakonec si mysleli vsichni ze nakonec sem je okradl ja... btw. hlavni strujce toho byl OND4TRA (liptovsky mikulas)


Musim rict, ze jsou i vyjimky.Ted sem se vratil po nejake dobe na D2 a diky par lidem muzu hrat vesele dal.


kterym ? tongue.gif


samozrejme Tebe mike, tohle je jeden z tech postu o kterych sem mluvil na icq, nemam nic proti tomu, ze si mu pomohl, ale proc to rikas tady?.... na icq si chtel priklad jak machrujes, tohle je presne ono, kdyz nekomu neco davam, nedavam to proto, abych o tom jinde mluvil ne?...


Hm, opravdu sem tim nechtel vyvolat flame a uz vubec ne mezi vama dvema ... Opravdu je nutny se v tom vrtat ?
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 11 2007 04:59pm
Quote (CarodeJ @ Fri, 12 Jan 2007, 00:23)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 11 2007, 08:13pm)
Quote (Mike OV @ Thu, Jan 11 2007, 07:39pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jan 11 2007, 06:58pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 11 2007, 05:47pm)
Mno taky treba neco dam kdyz bude co... ale myslim si jedno kdyby mi hacknuly acc a ja nic nemel tezko pochybuju ze by mi nekdo neco dal se svk a cze smile.gif jelikoz se mi to uz stalo jednou me okradli btw. slovaci vzali mi vse a pak nakonec si mysleli vsichni ze nakonec sem je okradl ja... btw. hlavni strujce toho byl OND4TRA (liptovsky mikulas)


Musim rict, ze jsou i vyjimky.Ted sem se vratil po nejake dobe na D2 a diky par lidem muzu hrat vesele dal.


kterym ? tongue.gif


samozrejme Tebe mike, tohle je jeden z tech postu o kterych sem mluvil na icq, nemam nic proti tomu, ze si mu pomohl, ale proc to rikas tady?.... na icq si chtel priklad jak machrujes, tohle je presne ono, kdyz nekomu neco davam, nedavam to proto, abych o tom jinde mluvil ne?...


Hm, opravdu sem tim nechtel vyvolat flame a uz vubec ne mezi vama dvema ... Opravdu je nutny se v tom vrtat ?


Caro neboj ten flame uz tu byl, tohle je doznivajici doutnani... Za nic nemuzes...

edit: Jo a nutny to asi neni, ale kdyz neni nic lepsiho na praci wink.gif

This post was edited by MrReaper on Jan 11 2007 05:00pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 11 2007 05:08pm
Quote (MrReaper @ Thu, Jan 11 2007, 10:59pm)
Quote (CarodeJ @ Fri, 12 Jan 2007, 00:23)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 11 2007, 08:13pm)
Quote (Mike OV @ Thu, Jan 11 2007, 07:39pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jan 11 2007, 06:58pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 11 2007, 05:47pm)
Mno taky treba neco dam kdyz bude co... ale myslim si jedno kdyby mi hacknuly acc a ja nic nemel tezko pochybuju ze by mi nekdo neco dal se svk a cze smile.gif jelikoz se mi to uz stalo jednou me okradli btw. slovaci vzali mi vse a pak nakonec si mysleli vsichni ze nakonec sem je okradl ja... btw. hlavni strujce toho byl OND4TRA (liptovsky mikulas)


Musim rict, ze jsou i vyjimky.Ted sem se vratil po nejake dobe na D2 a diky par lidem muzu hrat vesele dal.


kterym ? tongue.gif


samozrejme Tebe mike, tohle je jeden z tech postu o kterych sem mluvil na icq, nemam nic proti tomu, ze si mu pomohl, ale proc to rikas tady?.... na icq si chtel priklad jak machrujes, tohle je presne ono, kdyz nekomu neco davam, nedavam to proto, abych o tom jinde mluvil ne?...


Hm, opravdu sem tim nechtel vyvolat flame a uz vubec ne mezi vama dvema ... Opravdu je nutny se v tom vrtat ?


Caro neboj ten flame uz tu byl, tohle je doznivajici doutnani... Za nic nemuzes...

edit: Jo a nutny to asi neni, ale kdyz neni nic lepsiho na praci wink.gif


jak pisu carovi na icq, ja se nebudu s mikem hadat a on se mnou taky ne, uz podle toho ze ignoruje me posty atd ( nemam mu to za zle), jen v te debate na icq, si chtel ukazat konkretni/primi dukaz, kde se tak chovas, to je vse, jen sem chtel poukazat aby jsi si toho vsiml.

jinak, trosku srm si uvedomil co jsi rikal s tema kamaradama, v necem mas pravdu ale se vsim nesouhlasim.

This post was edited by Sentinel4 on Jan 11 2007 05:09pm
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 11 2007 05:12pm
Dobre dobre, tak ale uz toho nechte smile.gif Mam Vas rad oba, takze se hadejte pres pm pokud mozno nebo vam dam na holou.(nejakym flailem, abyste na to nejakej cas nezapomneli wink.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 12 2007 05:49am
Quote (CarodeJ @ Fri, Jan 12 2007, 12:12am)
Dobre dobre, tak ale uz toho nechte smile.gif
Mam Vas rad oba, takze se hadejte pres pm pokud mozno nebo vam dam na
holou.(nejakym flailem, abyste na to nejakej cas nezapomneli;)


scourgem by to bolelo vid biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 12 2007 06:55am
Quote (M0f0 @ Thu, 11 Jan 2007, 18:18)
gusi, tak kto daruje rare ring:

must
10 fcr
100+ ar
massive life

addz ako
dex
mana
etc...? wink.gif

zabudol som : SCL


nikto nema? sad.gif darujem za to na oplatku fg...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123428Next
Closed New Topic New Poll