d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hudba > skupiny a co poslouchate atd
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Dec 20 2006 11:32am
Quote (Lua @ Wed, Dec 20 2006, 02:02pm)
me by zajimalo co kazdej poslouchaj ja treba dam priklad muj mobil co vsem v nem mam wink.gif
takovej hudebni koutek
1. Nievana-smells like
2. DMX-Gonna give it to ya
3. Linkin park-reanimation track 19
4. Linkin park-reanimation track 7
5. Trapt-headstrong
6. P.O.D-sleeping awake
7. Linkin park & adema- giving in
8. Linkin park-points of authority remix
9. Linkin park-in the end
10. Evil nine-restless rychle a zbesile soundtrack
11. Marillyn Manson-track 16
12. Robbie Williams-rudebox
13.Dragon ash-ressound rychle a zbesile soundtrack
14.Prodigy-spitfire
15. Linkin park-hight voltage remix
16. Linkin park-meteora track 7
17. Linkin park-points of authority-reanimation
18. Linkin park-reanimation -Runaway
19. Atari Teenage-speed rychle a zbesile soundtrack
20. Slipknot-track2 Ajova
21. Slipknot-track5 Ajova
22. P.O.D-will you remix
23. Slipknot track 9 Ajova
24. Sean Paul-temperature
25. Back street boys-everybody xD
26. Linkin park-points of authourity -crystal method remix
27.Paparoach-Blood brothers
HH je videt ze poloucham toho dost co poslouchate vy pokud mate mobil na muziku pochlubte se tez 8P



samy linkin parky bangin.gif

#25 , backstreet old school boys rulez
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 20 2006 11:55am
Ja nevim posloucham to tak vsecko z toho co jste tady napsali az na vsechen metal..ten striktne odmitam..a jeste mi nevadi nektere punkove skupiny:)

Ale proste u me jsou nr. 1 BOW WAVE a nemyslim tim jen jejich vsudeznameho paseraka..mi se ten jejich instrumentalni hip-hop strasne libi:)

mam proste nevyhraneny styl..to bude tou pubertou:)
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 20 2006 11:58am
Quote (palec @ Wed, Dec 20 2006, 05:55pm)
Ja nevim posloucham to tak vsecko z toho co jste tady napsali az na vsechen metal..ten striktne odmitam..a jeste mi nevadi nektere punkove skupiny:)

Ale proste u me jsou nr. 1 BOW WAVE a nemyslim tim jen jejich vsudeznameho paseraka..mi se ten jejich instrumentalni hip-hop strasne libi:)

mam proste nevyhraneny styl..to bude tou pubertou:)


j, bow wave jsou fakt v poho, sice lua ted rekne, ze je to jsou sracove ale budiz....
Member
Posts: 7,042
Joined: Aug 31 2005
Gold: 182.59
Dec 20 2006 12:01pm
ja : white power rock n roll : ancestors, krátky proces, biely odpor, vlajka , útok
nejaké hooligans kapelky : kategorice c, hoolsNR
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 20 2006 12:03pm
Quote (StevkoCi @ Wed, Dec 20 2006, 06:01pm)
ja : white power rock n roll : ancestors, krátky proces, biely odpor, vlajka , útok
nejaké hooligans kapelky : kategorice c, hoolsNR


neposlouchas nahodou taky screwdriver?to se myslim pocita do white power rock N roll:) ..se mi docela libi od nich ta co hrala v romper stomper...skinhead skinhead runnin' through the night skinhead skinhead looking for a fight:)



This post was edited by palec on Dec 20 2006 12:08pm
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 20 2006 12:22pm
Quote (palec @ Wed, Dec 20 2006, 06:03pm)
Quote (StevkoCi @ Wed, Dec 20 2006, 06:01pm)
ja : white power rock n roll : ancestors, krátky proces, biely odpor, vlajka , útok
nejaké hooligans kapelky : kategorice c, hoolsNR


neposlouchas nahodou taky screwdriver?to se myslim pocita do white power rock N roll:) ..se mi docela libi od nich ta co hrala v romper stomper...skinhead skinhead runnin' through the night skinhead skinhead looking for a fight:)


rly? Nigga biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Dec 20 2006 12:32pm
SOAD
tiesto
Vsechno rytmicke spise ne moc zname pisnicky remixy atd...

btw:bow wawe mam od nich jedno cd v compu omylem mi ho tam hodil bracha jak tu byl, texty se mi i docela libi ale nemusim takovou hudbu moc...

A taky nemam rad co se deje s hudbou ve svete a posrana komerecnost hodne lidi si nevnima tu hudbu ale jen se mu to libi ze to naspival justin timbrlake a posloucha to kazdy blbecek to jsou ti co nevi co je hudba...


btw: mike co poslouchas ty?


edti:bow wawe(paseracka)icon_pointr.gif fakt nice

This post was edited by sapier on Dec 20 2006 12:43pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 20 2006 12:34pm
jakykoliv trance, disco, techno

This post was edited by Leri on Dec 20 2006 12:36pm
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Dec 20 2006 12:48pm
Quote (Leri @ Wed, 20 Dec 2006, 19:34)
jakykoliv trance, disco, techno


lier
mluvi skoro za me, jen ja bych oddelal to jakykoliv a specifikoval artists, ale radsi ne, ponevadz by ten seznam byl vazne dlouhej.
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 20 2006 12:54pm
Quote (sapier @ Wed, Dec 20 2006, 06:32pm)
SOAD
tiesto
Vsechno rytmicke spise ne moc zname pisnicky remixy atd...

btw:bow wawe mam od nich jedno cd v compu omylem mi ho tam hodil bracha jak tu byl, texty se mi i docela libi ale nemusim takovou hudbu moc...

A taky nemam rad co se deje s hudbou ve svete a posrana komerecnost hodne lidi si nevnima tu hudbu ale jen se mu to libi ze to naspival justin timbrlake a posloucha to kazdy blbecek to jsou ti co nevi co je hudba...


btw: mike co poslouchas ty?


edti:bow wawe(paseracka)icon_pointr.gif fakt nice


to co hraje v bazaru/magice + HH
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll