Quote (z3r0. @ Sat, 9 Dec 2006, 13:23)
Quote (saesa @ Sat, Dec 9 2006, 01:03pm)
Quote (doobik @ Sat, Dec 9 2006, 11:56am)
A kto je kto plx

...
Jaj...Hmm,Saesu som si predstavoval starsieho

...Kolko mas Sae?
19, ale ta fotka omlazuje! Obvykle jsem mnohem starsi. Word.
spíš kde si nechal ramena!

co ramena, ale kam mu zajizdi s tou rokou?!?