Quote (Herugurth @ Mon, Nov 6 2006, 10:33pm)
U hodn dlouho jsem se chystal postnout tenhle topic a dneska mam slinu, pokud bych to neudlal j tak si myslim e by se na to vrhnul nkdo jin.
*** PRAVIDLA ***
1) Do tohohle topicu pat vechno o serilu, a u se jedn o vyjden kladnho nebo zpornho vztahu k nmu, nzory na postavy, nzory na dal dj atd.
2) Nikdy neprozrazujte dj pedchozch dl kter jste vyetly bh v odkud, pak to upln ztrc svoj krsu. Jen to co bylo do doby postnut vidt na Nov (dly + ukzky).
3) Dodrujte pravidla jsp a takov ty zkladn vci co snad kadmu dojdou, hodlm tenhle topic nechat t dlouho, tak ho si ho nezabijte.
me osobne se to zda divny..
ze na na pustem ostrove se porad objevuji novi a novi lide ...?
vypada to jako kopie ztraceneho sveta