d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > >> The Lost = Ztraceni >> > vae dojmy, otzky, diskuze, hypotzy...
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Nov 7 2006 10:20am
Quote (Herugurth @ Mon, Nov 6 2006, 10:33pm)
U hodn dlouho jsem se chystal postnout tenhle topic a dneska mam slinu, pokud bych to neudlal j tak si myslim e by se na to vrhnul nkdo jin.

*** PRAVIDLA ***

1) Do tohohle topicu pat vechno o serilu, a u se jedn o vyjden kladnho nebo zpornho vztahu k nmu, nzory na postavy, nzory na dal dj atd.
2) Nikdy neprozrazujte dj pedchozch dl kter jste vyetly bh v odkud, pak to upln ztrc svoj krsu. Jen to co bylo do doby postnut vidt na Nov (dly + ukzky).
3) Dodrujte pravidla jsp a takov ty zkladn vci co snad kadmu dojdou, hodlm tenhle topic nechat t dlouho, tak ho si ho nezabijte.


me osobne se to zda divny..
ze na na pustem ostrove se porad objevuji novi a novi lide ...?
vypada to jako kopie ztraceneho sveta
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 7 2006 10:50am
no ja uz mam odkukane 1. a 2. seriu na komplet + 5 casti z tretej a som zvedavy co spravia teraz v tej 6., bude to zaujimave a potom zas pauza az do februara sad.gif ... no momentalne musim priznat ze prison break > lost.... a to kvoli tomu ze lost az moc ak nie prisli natahuju a dost ma aj sklamal zaciatok 3. sezony.... a prison ma lepsi dejovy spad ako lost, cize vaszia "nadrzanost" na dalsiu cast biggrin.gif ale lost sa da kukat hlavne kvoli tym par zvratom co nastanu biggrin.gif (2. sezona bola asi naj zatal - hlavne posledne casti)

ked aj niekto chce mozem pohladat linky aj v ceskom dabingu 1+2 seriu na komplet...

This post was edited by otko on Nov 7 2006 10:50am
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Nov 7 2006 11:23am
Tyjo tak to jste m pekvapily, jsem tu jedinej kretn co na to kouk na Tv Noha? :/ Pemejlim e si pohraju s DCkem a taky to nastahuju a vdycky se podvme se slenou na 2 dly za sebou jak bude as a chu... i kdy takhle se tit v bedne na dal dl m taky sv kouzlo i kdy jsem na tom asi jako Sob, na bednu neumim vbec od doby co mm inet.

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 7 2006 11:36am
Quote (Herugurth @ Tue, Nov 7 2006, 08:23pm)
Tyjo tak to jste m pekvapily, jsem tu jedinej kretn co na to kouk na Tv Noha? :/ Pemejlim e si pohraju s DCkem a taky to nastahuju a vdycky se podvme se slenou na 2 dly za sebou jak bude as a chu... i kdy takhle se tit v bedne na dal dl m taky sv kouzlo i kdy jsem na tom asi jako Sob, na bednu neumim vbec od doby co mm inet.


no hej inet > tv biggrin.gif ale ded maroz mi slubil ze na vianoce donese digitalny satelit tak mozno sa to zmeni laugh.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Nov 7 2006 12:03pm
Unas fotha kupil TV novu,tak mi staru hodil do izby...uz znej nevychadzam,len sem tam vybehnem rychlo a WC tongue.gif ...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 7 2006 03:03pm
Quote (Sobcz @ Tue, 7 Nov 2006, 15:56)
1) dabing je napicu snad uplne ve vsem co sem videl .. original > dabing (Red Dwarf je vjimka)
2) LOST mi pde jako typick "americk povina"... nedvm se u vbec na televizi a kli tomudle se k tomu nehodlm vracet je to fakt crap
3) abyste nerikali ze do toho kecam a nic sem nevidel .. taxem se ze zvedavosti kouknul na jeden a pul dilu (vsichni vo tom mluvili taxem nechtel bejt za kretena) ale musim rict ze me to fakt neoslovilo . to se radsi podivame po osmdesaty na jakoukoliv serii RD zejo Rade ? biggrin.gif

podevadesaty here wink.gif btw nemate nekdo RD v originale? to bych taky rad videl
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Nov 7 2006 03:31pm
...dabing naprd a to hlavne kvoli hlasom ten Hurleyho DUDEje nenapodobitelny .)
...serial ***** super nechapem, jak vymysleli vsetky tie osudy vsetkych ludi aby im to sedelo v pribehu ako konaju a spravaju sa ...inac podla mna je to o hovne pozerat po tyzdni v telke ..napriklad ja som to pozeral na intraku pocas skuskoveho a pozreli sme si s kamosom 1.cast potom druhu tretiu ......az sme to pozerali do tretej v noci a samozrejme ze skusku sme nezrobili a museli ju opakovat sad.gif ale stalo to zato to fakt JEDNA CAST NESTACI (pre Soba) treba pozerat viac a mozno potom ta to chyti smile.gif
posledne som videl 5cast 3serie a serie ma ze *** zomrel sad.gif mal som ho rad smile.gif nepisem kto...kto to videl vie o koho ide aby som neprezradzal
tessim sa na dalsie casti smile.gif
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Nov 8 2006 06:14am
Tak jsem asi taky podlehl, u mam staench asi 5 dl dopedu a jedu dl smile.gif A souhlasim e 1 dl je na tden mlo, to m taky vadilo.
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Nov 8 2006 06:21am
Quote (MrReaper @ Tue, 7 Nov 2006, 22:03)

podevadesaty here wink.gif btw nemate nekdo RD v originale? to bych taky rad videl


myslis tohle? biggrin.gif


jinak na lost nekoukam - zatim jsem nemel tu potrebu

This post was edited by melcz on Nov 8 2006 06:23am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2006 06:45am
Quote (melcz @ Wed, Nov 8 2006, 03:21pm)
Quote (MrReaper @ Tue, 7 Nov 2006, 22:03)

podevadesaty here wink.gif btw nemate nekdo RD v originale? to bych taky rad videl


myslis tohle? biggrin.gif

jinak na lost nekoukam - zatim jsem nemel tu potrebu


NICE ! zavidim ti to biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll