AlbertSeminární práce na jspU Alberta se dá sehnat vše, co se týká konzumace.
Osobně si tam často kupuji celozrné pečivo s paštikou od Hamé. Doporučuju Matěje, to je paštika, která má v sobě i mnoho zeleniny a je lehce pikantní.
Kupuji teda hrubozrné rohlíčky, případně ty tmavé bagetky.
Také není k zahození si rovnou vzít nějaké slané tyčinky nebo bake rolls, není to v porovnání s rajčatosýrovým twistem o tolik dražší.
Musím Alberta také pochválit za vynikající výběr chipsů, zejména Lay's, které považuji za jedny z nejkvalitnějších výrobců.
Jistě nesmím opomenout vynikající salámy, které jsou k nalezení v těch chladících příhrádkách. Doporučuji rozhodně ten obalený papričkami jalapeňo...Tento salám je taky ve verzi, kde je obalem pepřem, či parmezánem. Není příliš tučný a cenově jistě výhodný. Naopak nedoporučuju kupovat vysočinu v balení. Je to velmi tučný salám.
V Albertovi je taky k dostatku mnoho stejnojmených výrobků. Musím ocenit zejména minerální vody od této firmy. Minerální voda s příchutí granátového jablka je velmi chutná a za příznivou cenu. Vřele doporučuji všem spotřebitelům.
Rozhodně nesmím opomenout velký výběr alkoholických nápojů, které Albert nabízí, najdete tam opravdu vše a je to k dostání přímo u kasy.
Logo firmy Albert:

Dále musím zmínit, že pečivo v Albertovi je vždy čerstvé a křupavé, jelikož v Albertovi bývá pekárna. Máte tedy i šanci si koupit pečivo ještě teplé.
Albert dále poskytuje speciální naběrače nebo igelitové rukavice na pečivo. Pochopitelně je zde také igelitový sáček, do kterého je možné umístit vaše zboží.
U pokladny je možno koupit větší sáček. Buď papírový, nebo umělohmotný. Na umělohmotné tašce můžete najít také logo Alberta, které jsem umístil výše.
Jako další extra službu Albert nabízí, že pokuď jste již pátý v řadě, otevřou kvuli vám další pokladnu. Pokuď ne, tak obdržíte papírovou tašku zdarma.
Toto však platí pouze do otevření všech pokladen.
V Albertovi mohou nakupovat dobře i cizinci používající euro. Albert přijímá eura, až na 200,- a 500,- E bankovky. Ovšem vrací pouze v českých korunách.
Za každý nápuk uskutečněný v Albertovi pomáháte charitativním organizacím a při východu bývají ještě další schránky na přispění.
V Albertovi je vždy dostupný manager, který je vám k vašim službám za jakýchkoliv okolností. Nechybí zde ani ozbrojená ochranka, nevahající použít vysílačku.
Tak to je on! Náš Albert!