Quote (undead_lord @ Sat, Nov 15 2008, 04:45pm)
rad bych si tu hru zkusil
ale pobezi to na 1.3 ghz, low grafarna geforce2, 512 mb ram?
jinak hrajes po netu nebo singla?
nevim nevim, pozadavky to ma docela velky, ale myslim ze to pude na nejmensi
po netu je TQ nejakej divnej, nejde o to ve hre, ale stim pripojenim
Quote (firebird_cz @ Sat, Nov 15 2008, 04:49pm)
mizerne ja to onehda hral na lehce lepsim a stalo to za houby
ja hral na nejvetsich detailech ^^
du si zahrat CNC3 tiberium wars nez se mi stahne cabal
This post was edited by vanys on Nov 15 2008 10:52am