d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Potrebuji Udelat Erb -- > :)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 29 2008 05:08am
Quote (hero_cz @ Wed, Oct 29 2008, 11:04am)
to by me zajimalo proc je tam teda davali kdyz se teda nesmi kourit -,-


tak ale liga se hraje jednou-2 tydne, a kdyz tam hrajou lidi co hrajou jen tak, tak u toho kourej .smile.gif ale slouzi to treba skvele na petky atd.

ale ja potrebuji ten erb, tak pomozte nekdo smile.gif

This post was edited by Sentinel4 on Oct 29 2008 05:09am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 29 2008 05:28am
a kde maj takovej dle fotbalek v praze bych se tam skocil si ho zkusit zahrat ?
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 29 2008 05:31am
Quote (Jameess @ Wed, Oct 29 2008, 11:28am)
a kde maj takovej dle fotbalek v praze bych se tam skocil si ho zkusit zahrat ?


uhh, urco ho maj v abatonu, pak na smichaci. ale nevim kde. v praze tolik neni, se Ti spise vyplati jet na kladno smile.gif tady ho mame vsude, nebo jeste do brna, litvinova, mostu atd smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 29 2008 05:41am
tak priste az budu hlidat v abatonu tak si ho zkocim zahrat rano po sluzbe biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2008 06:31am
Quote (Jameess @ Wed, Oct 29 2008, 12:41pm)
tak priste az budu hlidat v abatonu tak si ho zkocim zahrat rano po sluzbe biggrin.gif


sam ze :-D
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2008 07:14am
Quote (Sentinel4 @ Wed, 29 Oct 2008, 12:31)
uhh, urco ho maj v abatonu, pak na smichaci. ale nevim kde. v praze tolik neni, se Ti spise vyplati jet na kladno smile.gif tady ho mame vsude, nebo jeste do brna, litvinova, mostu atd smile.gif


ano mame toho tu fakt hodne smile.gif

vcera sem hral s kamosem on to ma doma dobytek jeden tongue.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 29 2008 09:25am
Quote (Log_in @ Wed, Oct 29 2008, 01:14pm)
ano mame toho tu fakt hodne smile.gif

vcera sem hral s kamosem on to ma doma dobytek jeden tongue.gif


chodite v moste na turnaje? sou tam docela casto.

ted v prosincu, 20. bude v kladne nejvetsi turnaj v cechach. je jednou do roka a jezdej sem i tymy z brna.
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2008 09:55am
Quote (Sentinel4 @ Wed, 29 Oct 2008, 16:25)
chodite v moste na turnaje? sou tam docela casto.

ted v prosincu, 20. bude v kladne nejvetsi turnaj v cechach. je jednou do roka a jezdej sem i tymy z brna.


vubec ne ja sem lamka smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 29 2008 10:41am
Quote (Jameess @ Wed, Oct 29 2008, 12:28pm)
a kde maj takovej dle fotbalek v praze bych se tam skocil si ho zkusit zahrat ?


maj ho v Továrně v nuslích (bowling club a hospoda)
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 29 2008 03:50pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, Oct 29 2008, 11:31am)
uhh, urco ho maj v abatonu, pak na smichaci. ale nevim kde. v praze tolik neni, se Ti spise vyplati jet na kladno smile.gif tady ho mame vsude, nebo jeste do brna, litvinova, mostu atd smile.gif


v litvinove myslis na sidlisti janov ? No mohl bych tam vzit kluky ze si zahrajem new fotbalek... ale aby zase cigani neudelali demosku ze jim tam jedem namlatit a pritom tam pojedem jen kvuli tomu fotbalku biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll