d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev123417Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Sep 27 2008 05:46am
Cikani,fetaci,politici,hip hoperi,hoperska decka,EMO,diskanti,nacisti a neonacisti a taky ti policajti=)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 27 2008 06:40am
Quote (Beda_Travnicek @ Sat, Sep 27 2008, 12:46pm)
Cikani,fetaci,politici,hip hoperi,hoperska decka,EMO,diskanti,nacisti a neonacisti a taky ti policajti=)


tak běž na Nuselsky most lokni si vodky a skoč dolu.Čau

/e:

Cigani co kradou misto aby dělali.
Fetky co fetujou. ( nepočítám do toho trávu to není droga.)
Politici co nepracujou 80% wink.gif
Placení u doktoru.(nesralo by mě to ale mam tam dluh :\ )

/e2: Policajti mi od dnešních 4 hodin rána nevadí biggrin.gif dobře mě vzbudili jak jsem usl opilí na schodech a doprovodili mě domu biggrin.gif dobří frajeři D:

This post was edited by Runn3r on Sep 27 2008 06:42am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 27 2008 06:44am
Quote (Runn3r @ Sat, Sep 27 2008, 12:40pm)
tak běž na Nuselsky most lokni si vodky a skoč dolu.Čau

/e:

Cigani co kradou misto aby dělali.
Fetky co fetujou. ( nepočítám do toho trávu to není droga.)
Politici co nepracujou 80% wink.gif
Placení u doktoru.(nesralo by mě to ale mam tam dluh :\ )

/e2: Policajti mi od dnešních 4 hodin rána nevadí biggrin.gif dobře mě vzbudili jak jsem usl opilí na schodech a doprovodili mě domu biggrin.gif dobří frajeři D:


Tráva je droga smile.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 27 2008 06:45am
Nemam rád zlý lidi a bubáky!
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 27 2008 06:48am
Quote (Wourly @ Sat, 27 Sep 2008, 14:45)
Nemam rád zlý lidi a bubáky!


a jak vidno nemas rad ani edit tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Sep 27 2008 06:48am
Quote (Wourly @ Sat, 27 Sep 2008, 14:45)
Nemam rád zlý lidi a bubáky!


ja se s tebou podelim fifty fifty
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 27 2008 06:49am
Quote (AcedraC @ Sat, Sep 27 2008, 12:48pm)
a jak vidno nemas rad ani edit tongue.gif


nasrat
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Sep 27 2008 08:29am
Quote (Beda_Travnicek @ Sat, 27 Sep 2008, 12:46)
Cikani,fetaci,politici,hip hoperi,hoperska decka,EMO,diskanti,nacisti a neonacisti a taky ti policajti=)


a kdo ti nevadi?
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 27 2008 10:31am
Quote (Log_in @ Sat, Sep 27 2008, 02:29pm)
a kdo ti nevadi?


nevadí mu ParouBack
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 27 2008 11:48am
cikani
fetaci
politici
strasne drahe veci
fotbal je #1 :/

This post was edited by fifky-OVA on Sep 27 2008 11:49am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123417Next
Add Reply New Topic New Poll