d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > __jaky Je Nej Mb Nec Build__ > Poradte Plz
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 14 2008 12:53pm
Quote (Esantin @ Sun, Sep 14 2008, 06:29pm)
jako kolik % by měl full vita nec s timhle eq block?


málo smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 14 2008 01:11pm
Quote (ghetofu @ Sun, 14 Sep 2008, 19:53)
málo smile.gif


%?!
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Sep 14 2008 01:35pm
poridil bych si strg fcr amu vs casters -> spirit
zbytek block normal setup

k bloku potrebujes okolo 150-200 dex jako u vetsiny postav takze okolo 300-400 life, s bo ~700 life

This post was edited by undead_lord on Sep 14 2008 01:35pm
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 14 2008 01:36pm
Quote (Esantin @ Sun, Sep 14 2008, 06:21pm)
to je docela zajimavej build, kolik by měl block full vita build?


tendle
build s bb a vsema vecma co sem tam napsal,by to davalo neco kolem 15x
dex jen z veci. s homu potrebuju asi jen 166 +- dex na lvl 91
tusim,tudiz
bych do dex dal asi jen neco kolem 15 pts,zbytek vita.to by mohlo hodit neco kolem 2,5 k life s bo .

Quote (Sobcz @ Sun, Sep 14 2008, 06:18pm)
a co spirit a hoto ? s wizzy budes mit desne malej dmg bych řek.. já
pvp nekráka nikdy nehrál .. nicméně myslim že většina měla hoto.


todle byl mel bejt max bloxk buidl,,se spiritem full vita uz mam...

Quote (ghetofu @ Sun, Sep 14 2008, 06:53pm)
málo smile.gif


fakt ne..

Quote (undead_lord @ Sun, Sep 14 2008, 07:35pm)
poridil bych si strg fcr amu vs casters -> spirit
zbytek block normal setup

k bloku potrebujes okolo 150-200 dex jako u vetsiny postav takze okolo 300-400 life, s bo ~700 life


uz mam full vita necra ^a na mb need jen 16x dex s homu..

This post was edited by trivis on Sep 14 2008 01:38pm
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 14 2008 01:47pm
Quote (trivis @ Sun, Sep 14 2008, 06:56pm)
bez wizzy nedam 125 fcr


a je to nutný ?...

mě přijde třeba hoto+dungo lepší volba , ale co já vím o nekrech ...

jinak mam nekde na sklade 2 20fc 11dex 73mana 11 prisma clean dia kdyby byl zajem ...
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 14 2008 01:57pm
Quote (Rakiii @ Sun, Sep 14 2008, 07:47pm)
a je to nutný ?...

mě přijde třeba hoto+dungo lepší volba , ale co já vím o nekrech ...

jinak mam nekde na sklade 2 20fc 11dex 73mana 11 prisma clean dia kdyby byl zajem ...


hmmm ten zni zajimave,mas na nej topic? nebo kolik by to kostovalo???
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 14 2008 02:33pm
mno, temer vsici pouzivaji arach+storm, je na nec lepsi....

mas pak moznost pouzivat hoto a vetsi flexibilitu na abs.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Sep 14 2008 02:47pm
na white se v pubu nehraje ? tongue.gif

edit: ja mel za to ze jde vic o 125fc + max dmg nez o nejaky life v pubu..... tongue.gif

This post was edited by unknown_spirit on Sep 14 2008 02:48pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 14 2008 02:53pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, Sep 14 2008, 08:47pm)
na white se v pubu nehraje ? tongue.gif

edit: ja mel za to ze jde vic o 125fc + max dmg nez o nejaky life v pubu..... tongue.gif


rekl bych, ze je to spise tvt nec nez do pubu, ale nevim.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 14 2008 03:28pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, Sep 14 2008, 08:53pm)
rekl bych, ze je to spise tvt nec nez do pubu, ale nevim.


je to do tvt presne tak...ja uz mam jednoho necra ciste vita a mam u nej 3,9k life 125 fcr 86 fhr a a bezpocete setupu co se da vcetne max dr 152 fhr ..
ale chci este druhyho necra s max blockem,serou me amazonky ,kdyz sou s hammerem....kdyz je chci dat ,musim se telnout na ne...je sice fakt ze muzu spamovat ibs ,ale
v soucasnym tvt hrajou lidi,co se prubezne presouvaj aby se jim vyhli + amy maj dodge .ale je to i na vic veci,proste mb se sikne...

@ vik : mb nec se stormem a arachem zni fakt dobre ,ale muj vysnenej nec je s bb a vallky 08 smile.gif
ale prozatim se uvidi jak pujde ten se stormem ,nak si s nim vyhraju uz ,diky.

KDYBY MEL NEKDO ESTE NEJAKEJ NAVRH/RADU TAK SEM S NI smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll