mam 2 :/ (18,20)
vyhoda - je s nima prdel , vychovavali me taky trosku , sem obrenej proti zmlaceni (protze me mrskaly) , seznamili me se strasima a mnoho dalsich
nevyhoda - sou vsude, na kompu moc dlouho nemuzu bejt, vsechno co mi chutna mi sezerou
edit: hehe 3+ jedine ze by tu mezi nami byl cigan
This post was edited by Nipik on Aug 22 2008 03:06am