d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Kolkych Mate Surodencov Alebo Ste Jedinacik?? > Ste Najstarsi, Najmladsi, V Strede??
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 22 2008 02:40am
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 22 2008, 08:34am)
neni to obracene? smile.gif

jinak jedinacek ftw


fakt to obracene neni biggrin.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 22 2008 02:48am
Quote (undead_lord @ Fri, 22 Aug 2008, 09:34)
neni to obracene? smile.gif

jinak jedinacek ftw


proc me zapiras? ja jsem tvuj starsi braska prase
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 22 2008 03:01am
Starsi bracha o 3 roky ( 20 )

vyhody - mno nevim jestli nejake vyhody.. ani ne..

nevyhody - myslim ze taky nic.. tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 22 2008 03:01am
mam 2 :/ (18,20)
vyhoda - je s nima prdel , vychovavali me taky trosku , sem obrenej proti zmlaceni (protze me mrskaly) , seznamili me se strasima a mnoho dalsich
nevyhoda - sou vsude, na kompu moc dlouho nemuzu bejt, vsechno co mi chutna mi sezerou
edit: hehe 3+ jedine ze by tu mezi nami byl cigan smile.gif

This post was edited by Nipik on Aug 22 2008 03:06am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 03:24am
2 kusy
starsi brat, mladsia sestra
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 22 2008 03:46am
som rozmaznane single decko tongue.gif

vyhody: setko je moje biggrin.gif

nevyhody: nemam sa s kym o to delit sad.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 22 2008 04:14am
1 sestra - o 5 let maldší
výhody: žehlí mi, za přístup k netu mi udělá jídlo, nejsem doma někdy tak sám a je s kym si pokecat
nevýhody: co můžete čekat od 14tiletý buchtičky.. biggrin.gif A ty její kamarádky !
Member
Posts: 1,286
Joined: Mar 19 2006
Gold: 2.50
Aug 22 2008 04:19am
Dva sourozence. Bratr 38. Výborně si rozumíme, jsme oba rybáři a pojí nás i zájem o hry. Ode mě občas dostane se značnou slevou PC komponenty nebo rybářské vybavení, když upgraduju. Bratr 30. Výborně si rozumíme, pojí nás zájem o počítače a hraje se mnou v naší amatérský kapele. Nedávno si koupil kytaru za 27 litrů. To jsem mu říkal, že je cvok, ale poté, co jsem slyšel ten zvuk jsem mu řekl, vole, za ty prachy hraje jak koncertka za 300.
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 22 2008 05:09am
Quote (Sobcz @ Fri, 22 Aug 2008, 12:14)
A ty její kamarádky !


poznam biggrin.gif

Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 22 2008 05:11am
Sestra o 5 let maldší ( 15 ).

Výhody : no teď když už jí přešla ta šílená fáze puberty tak se sní dá i bavit tongue.gif

Nevýhody : No já si vyžral všecky ty zákazy a omezení, rodiče zjistili že to moc nepomůže a u ní už to nepraktikujou sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll