Quote (undead_lord @ Tue, Aug 12 2008, 05:02pm)
doufam ze bude good ping, +75 fg se mi hodi

wourly, trivis, a login dokazou hrat jenom s enigmou

já s eni ?

rofl poď na hvh vole
ale ty asi bez eni hrát nedokážeš každej classic cs 1 hebneš

e: kdo bude se mnou v týmu ?
This post was edited by Wourly on Aug 12 2008 02:52pm