d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hooligans > Videa/debata Onich/ Nazory
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 11 2008 07:27am
Quote (Runn3r @ Mon, 11 Aug 2008, 14:25)
Řekni mi co tě na tom fascinuje ? A ja tady pak napišu něco normalniho.


vymlátíš se, pak zajdete na pivo třeba. Záliba jako každá jiná pokud při tom neohrožují / neomezují ostatní (ostatní = ti, kteří nejsou zapojení do bitky)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 11 2008 07:35am
Quote (st3pix @ Mon, Aug 11 2008, 02:27pm)
vymlátíš se, pak zajdete na pivo třeba. Záliba jako každá jiná pokud při tom neohrožují / neomezují ostatní (ostatní = ti, kteří nejsou zapojení do bitky)


Zabava je to že tě zmlatim jak psa wink.gif a pak se jdu ožrat ? ohmy.gif gg
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2008 07:36am
Quote (Runn3r @ Mon, 11 Aug 2008, 15:35)
Zabava je to že tě zmlatim jak psa wink.gif a pak se jdu ožrat ? ohmy.gif gg


zabava je niekde smazit?


c wut i did there?
kazdeho bavi nieco ine ;p
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Aug 11 2008 07:37am
hooligans jsou podobni jako skinheadi a nacisti. Porad rvou a ani nevedi proc

mlatim do stolu a kricim, jsem frajer?


dokazou se rvat jenom ve skupinach, ale kdyz jsou sami, tak si netroufnou ....

This post was edited by undead_lord on Aug 11 2008 07:37am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 11 2008 07:38am
Quote (undead_lord @ Mon, 11 Aug 2008, 14:37)
hooligans jsou podobni jako skinheadi a nacisti. Porad rvou a ani nevedi proc

mlatim do stolu a kricim, jsem frajer?


dokazou se rvat jenom ve skupinach, ale kdyz jsou sami, tak si netroufnou ....


ty vůbec nevíš o čem mluvíš kámo:)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 11 2008 07:38am
Quote (undead_lord @ Mon, Aug 11 2008, 02:37pm)
hooligans jsou podobni jako skinheadi a nacisti. Porad rvou a ani nevedi proc

mlatim do stolu a kricim, jsem frajer?

dokazou se rvat jenom ve skupinach, ale kdyz jsou sami, tak si netroufnou ....


h.Maš pravdu mno.

/e: no to nevim jestli maš pravdu s tim 1v1 smile.gif ale zbytek te věty je vcelku pravda rofl.gif



This post was edited by Runn3r on Aug 11 2008 07:39am
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Aug 11 2008 07:39am
Quote (st3pix @ Mon, 11 Aug 2008, 14:38)
ty vůbec nevíš o čem mluvíš kámo:)


tebe bavi mlatit lidi a rozbijet vylohy? co kdyby ti nekdo zbil fotra a kramek? porad sranda? smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 11 2008 07:39am
Quote (undead_lord @ Mon, Aug 11 2008, 02:39pm)
tebe bavi mlatit lidi a rozbijet vylohy? co kdyby ti nekdo zbil fotra a kramek? porad sranda? smile.gif


Mu je to jedno.On je nad věci.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 11 2008 07:40am
Quote (Jameess @ Mon, Aug 11 2008, 12:52pm)
Omg jakze mi to nechce vzit ty videa z you tube ? poradte

az nekdo poradi jak udelat aby se ty videa tady objevila tak to udelam...


nekopiruj linky primo z youtube.ale clikni na : more info a potom se ti ukazou 2 linky ,tak vyber a zkopiruj ten prvni a mas to tu...stejne sem to udelal ja v topiku : musika....
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Aug 11 2008 07:42am
Quote (Runn3r @ Mon, 11 Aug 2008, 14:38)
h.Maš pravdu mno.

/e: no to nevim jestli maš pravdu s tim 1v1 smile.gif ale zbytek te věty je vcelku pravda rofl.gif


1v1 jo, kdyz se nekdo diva ... ale myslis si ze se nejaky hooligan pujde ven sam, a bude hledat nekoho, koho by mohl zbit? to je jako hrat diabla po singlu a rikat ze je dobry pvper
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll