d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuji Za Kazdou Cenu Vyreklamovat Mobil > Nekdo Vi Jak ?:-)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 21 2008 05:50am
Quote (Runn3r @ Mon, Jul 21 2008, 11:40am)
všichni se tady hadate co udělat tongue.gif ja bych nebyl blb a koupil bych si V-ečko jak řika Leri wink.gif Koupím si buď Nokii wink.gif a nebo SE ale už W edici tongue.gif čau


pet minut zpatky jsem to pouzil v konverzaci s ubu na icq, ted to pouziju znova

"tomu se rika cist mezi radky" :-)

Quote (undead_lord @ Mon, Jul 21 2008, 11:58am)
musel sis schvalne rict kamaradka misto kamarad co? biggrin.gif


ne, ona to je doopravdy kamaradka

This post was edited by Leri on Jul 21 2008 06:04am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 21 2008 05:54am
Quote (Leri @ Mon, Jul 21 2008, 12:50pm)
pet minut zpatky jsem to pouzil v konverzaci s ubu na icq, ted to pouziju znova

"tomu se rika cist mezi radky" :-)


CG SPAMERE K 7,777
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 21 2008 05:58am
Quote (Leri @ Mon, 21 Jul 2008, 08:00)
No, takze problem je jasny. Kamaradka ma mobil ktery uz mel nekolikrat nejakou zavadu, vzdy ji to opravili zejo. Ted ji bude koncit zaruka a tak potrebuje aby ho mohla opet reklamovat a reklamace byla uznana. (V tomto pripade reklamace, nevim ted po kolikate by ji totiz uz vratili penize).

Nereknu ted presny typ telefonu, ale je to Sony Ericsson, nejake V-ecko.

Mam pocit ze se ji parkrat pokazil ten kloub, pak mela snad problem s firmwarem, blabla.

Proto se ptam, jestli nekdo nema zkusenosti s tim co uvest jako zavadu, prestoze mobil je momentalne funkcni. (reklamaci museji uznat)

Diky predem :-)


musel sis schvalne rict kamaradka misto kamarad co? biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2008 06:20am
nějak nechápu, proč ho chce reklamovat aby ji jej vymenili, když je ok..? Nebo je poškrabaný a kamaradce se už nelibí ?
btw: s tim zapalovacam to neni spatny napad, ale bacha at to smontujes do puvodniho stavu, sroubky, ktery ti zbydou navic se nepocitaj...
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 21 2008 06:42am
nech ho rozbit, bez na policii a rkeni, ze Te prepadli cikani a znicili Ti mobil a at to zaplati pojistovna.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 21 2008 06:47am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jul 21 2008, 01:42pm)
nech ho rozbit, bez na policii a rkeni, ze Te prepadli cikani a znicili Ti mobil a at to zaplati pojistovna.


rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 21 2008 07:01am
mam pocit že na po 3 (ale nevím jestli to je někde psáno)by se měli vracet peníze a pokud je v stále v záruce tak by jí to měli vzít né?
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 21 2008 07:34am
Quote (Lua @ Mon, 21 Jul 2008, 15:01)
mam pocit že na po 3 (ale nevím jestli to je někde psáno)by se měli vracet peníze a pokud je v stále v záruce tak by jí to měli vzít né?


j po 3reklamaci by se meli vracet penize kamos s kterym sem ted byl venku to takhle ted mel uz ma novej sleep.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 21 2008 07:46am
mi rekni proc by ji meli poslat do pice za prehravani firmwaru LOL
a i kdyby, muze tvrdit, ze nic takovyho nedelala a ze ten mobil z niceho nic prestal fungovat
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 22 2008 02:00am
Quote (st3pix @ Mon, 21 Jul 2008, 14:46)
mi rekni proc by ji meli poslat do pice za prehravani firmwaru LOL
a i kdyby, muze tvrdit, ze nic takovyho nedelala a ze ten mobil z niceho nic prestal fungovat


kdyz si tam upgradujes "neovereny" (a to vetsinou jsou) firmware, tak tim automaticky u vetsiny produktu zanika zaruka

jeste vedet co je to firmware ze? smile.gif

This post was edited by undead_lord on Jul 22 2008 02:01am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll