Quote (Runn3r @ Mon, Jul 21 2008, 11:40am)
všichni se tady hadate co udělat

ja bych nebyl blb a koupil bych si V-ečko jak řika Leri

Koupím si buď Nokii

a nebo SE ale už W edici

čau
pet minut zpatky jsem to pouzil v konverzaci s ubu na icq, ted to pouziju znova
"tomu se rika cist mezi radky" :-)
Quote (undead_lord @ Mon, Jul 21 2008, 11:58am)
musel sis schvalne rict
kamaradka misto kamarad co?

ne, ona to je doopravdy kamaradka
This post was edited by Leri on Jul 21 2008 06:04am