d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Duchove > Verite Na Ne?
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 19 2008 04:56pm
Quote (hero_cz @ Sun, 20 Jul 2008, 00:54)
ja ted jdu pustit jednoho ducha na zachod afk rofl.gif


rofl.gif rofl.gif rofl.gif lol tak z tohoto sem se malem posral biggrin.gif biggrin.gif
E:
Quote
ale ja se posral 
^^ biggrin.gif biggrin.gif tak to nezapomen uklidit z ty chodby biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

This post was edited by Nipik on Jul 19 2008 05:10pm
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Jul 19 2008 05:07pm
Quote (Nipik @ Sun, 20 Jul 2008, 00:56)
rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  lol tak z tohoto sem se malem posral biggrin.gif biggrin.gif


To jo no biggrin.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 19 2008 05:10pm
Quote (Nipik @ Sat, 19 Jul 2008, 23:56)
rofl.gif rofl.gif rofl.gif lol tak z tohoto sem se malem posral biggrin.gif biggrin.gif


ale ja se posral cry3.gif
Member
Posts: 3,065
Joined: Aug 7 2007
Gold: 330.87
Jul 19 2008 05:11pm
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/J7_IOJx7LdU&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/J7_IOJx7LdU&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 19 2008 05:12pm
Quote (denis222 @ Sun, 20 Jul 2008, 01:11)
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/J7_IOJx7LdU&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/J7_IOJx7LdU&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


ses vedle smile.gif Pochlubte se muzikou je tady ;D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 19 2008 06:14pm
no hele ne že by mě to něják přesvedšilo ale nikdo nemůžu tvvrdit že duchové jsou a nadruhou stranu nejsou
nadpřirozena jsou ale pro většinu jde najít logické řešení
to je samé bůh je nebo není (nikdo to neví takže nemůže nic tvrdit s určitostí
ufo taky :-D

ale určo je to zajímavé
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 20 2008 12:38am
Quote (Lua @ Sun, 20 Jul 2008, 01:14)
no hele ne že by mě to něják přesvedšilo ale nikdo nemůžu tvvrdit že duchové jsou a nadruhou stranu nejsou
nadpřirozena jsou ale pro většinu jde najít logické řešení
to je samé bůh je nebo není (nikdo to neví takže nemůže nic tvrdit s určitostí
ufo taky :-D

ale určo je to zajímavé


duchove existuji

jak jsem vcera vypustil ducha, ten byl ale pekne cejtit!

Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 20 2008 12:43am
Quote (Lua @ Sun, 20 Jul 2008, 01:14)
no hele ne že by mě to něják přesvedšilo ale nikdo nemůžu tvvrdit že duchové jsou a nadruhou stranu nejsou
nadpřirozena jsou ale pro většinu jde najít logické řešení
to je samé bůh je nebo není (nikdo to neví takže nemůže nic tvrdit s určitostí
ufo taky :-D

ale určo je to zajímavé


buh neni, to je jasny
ufo je, ale asi nedela kruhy v obili
duchove jsou, upiry ne smile.gif

This post was edited by pugacov on Jul 20 2008 12:44am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 20 2008 02:12am
ufo ufo smile.gif o tom tady mluvite jak o nejake konkretni veci (zrejme letajicim taliri ze ktereho vysednou zeleni kreteni :-) )

UFO = Unidentified Flying Object

pro priklad hodim co ja vim, ve tme popelnik... kazdy vidi ze neco proletelo ale nevi co... tim padem to bylo ufo smile.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jul 20 2008 02:21am
verim na duchy stejne jako na sobuv pvp skill. Jenom se pak zasmeju....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll