Quote (EGY @ Fri, Jul 18 2008, 02:00pm)
diky ja vim ze se na me furt zlobis ale srovnavat me s wourly a log_in je trochu moc navic po tomhle nevim kdo to tu rozjizdi xD
je to pravda oni si tu vesele spammuji a ty je furt okřikuješ a urážíš ikdyž očividně to nemá smysl ale i tak si jedeš svých +1
rozhodně se mezi ně řadíš když ( když všichni budou zkákat z okna budeš taky?) existuje tu něco jako PM a report post ja říkám pravdivě jen co vidím
a nebudu lezt někomu do zadku kdo má víc jak 10k fgs až budeš mít přez 100 tak se ozvy...
Edit: a tímto kapitolu uzavírám řekl sem svůj názor a vy si tu vesele spammujte dál
This post was edited by Lua on Jul 18 2008 08:10am