d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hcl Hell Brs > Read Inside
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 18 2008 07:58am
sry... double post to co sem myslel je na první stránce

This post was edited by Lua on Jul 18 2008 08:00am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 18 2008 07:58am
lol tripple sry

po neúspěšném pokusu editovat první post klepnutím na quote sem vytvořil double post který sem chtěl rychle editovat ale zase tlačítkem quote a vznikl triple post moc se omlouvám Tome máš volnou ruku mi dát warn wink.gif

This post was edited by Lua on Jul 18 2008 08:03am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 18 2008 08:00am
Quote (Lua @ Fri, 18 Jul 2008, 15:55)
všichni ste hrozní flameři.....
v poslední době to tu rozjíždí wourly log_in a egy


diky ja vim ze se na me furt zlobis ale srovnavat me s wourly a log_in je trochu moc navic po tomhle nevim kdo to tu rozjizdi xD
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 18 2008 08:05am
Quote (EGY @ Fri, Jul 18 2008, 02:00pm)
diky ja vim ze se na me furt zlobis ale srovnavat me s wourly a log_in je trochu moc navic po tomhle nevim kdo to tu rozjizdi xD


je to pravda oni si tu vesele spammuji a ty je furt okřikuješ a urážíš ikdyž očividně to nemá smysl ale i tak si jedeš svých +1
rozhodně se mezi ně řadíš když ( když všichni budou zkákat z okna budeš taky?) existuje tu něco jako PM a report post ja říkám pravdivě jen co vidím
a nebudu lezt někomu do zadku kdo má víc jak 10k fgs až budeš mít přez 100 tak se ozvy...

Edit: a tímto kapitolu uzavírám řekl sem svůj názor a vy si tu vesele spammujte dál

This post was edited by Lua on Jul 18 2008 08:10am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 18 2008 09:18am
to je jedna z pricin proc se mi nechce hrat Diablo -> 24/7 baalruneni biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jul 18 2008 10:59am
Quote (Nipik @ Fri, Jul 18 2008, 04:18pm)
to je jedna z pricin proc se mi nechce hrat Diablo -> 24/7 baalruneni biggrin.gif


trist > brs

pvp > pvm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 18 2008 11:08am
Quote (Rakiii @ Fri, 18 Jul 2008, 18:59)
trist > brs

pvp > pvm


spatne pvm je lepsi pvp je opruz na D2 kdyz uz pvp tak Lineage happy.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 18 2008 11:35am
Quote (Nipik @ Fri, 18 Jul 2008, 19:08)
spatne pvm je lepsi pvp je opruz na D2 kdyz uz pvp tak Lineage happy.gif


alebo pvp Wow
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 18 2008 11:45am
Quote (Rakiii @ Fri, 18 Jul 2008, 17:59)
trist > brs

pvp > pvm


ut je dobrý max tak 93lvl
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jul 18 2008 12:21pm
Quote (EGY @ Fri, 18 Jul 2008, 15:00)
diky ja vim ze se na me furt zlobis ale srovnavat me s wourly a log_in je trochu moc navic po tomhle nevim kdo to tu rozjizdi xD



Spam team:

wourly
log_in
nipik
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll