d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hej Buzny Jak Dlouho?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 14 2008 03:29pm
Quote (Wourly @ Mon, 14 Jul 2008, 23:26)
nee biggrin.gif

to doma nemam


no neviem neviem...tongue.gif
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jul 14 2008 03:57pm
1-3 hodiny:-)
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 14 2008 04:15pm
poslední dobou 6(v průměru 4) nepočítam dobu co si lehnu a posloucham mňůzik jinak komp běhá víc no
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jul 14 2008 10:16pm
mno... přes víkend.. Hele fakt to mám přiznat? smile.gif Ok.. přes víkend asi zhruba 9-10 hodin... No a ve všední dny max dvě hodky, protože musím do práce, autoškoly, angličtiny atd... sad.gif (ale to neznamená, že v práci nekouknu na jsp že....) tongue.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 14 2008 11:33pm
Quote (Enigmma @ Tue, 15 Jul 2008, 05:16)
mno... přes víkend.. Hele fakt to mám přiznat? smile.gif Ok.. přes víkend asi zhruba 9-10 hodin... No a ve všední dny max dvě hodky, protože musím do práce, autoškoly, angličtiny  atd... sad.gif  (ale to neznamená, že v práci nekouknu na jsp že....)  tongue.gif


what the fuck... dospělá, hdp zvyšující žena je na kompu 10 hodin denně? WHAT THE FUCK biggrin.gif

já jsem na kompu přes týden 0 hodin denně (práce od 7 do 21 ftw) a přes víkend asi 18 hodin denně )
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jul 15 2008 12:23am
Quote (st3pix @ Tue, Jul 15 2008, 05:33am)
what the fuck... dospělá, hdp zvyšující žena je na kompu 10 hodin denně? WHAT THE FUCK biggrin.gif

já jsem na kompu přes týden 0 hodin denně (práce od 7 do 21 ftw) a přes víkend asi 18 hodin denně )


nn denně... jen o víkendu smile.gif a to ještě ne v kuse neboj smile.gif))
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 15 2008 01:05am
TAK KOUKAM ZE SME VSICHNI STEJNE LINY PRASATA
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jul 15 2008 01:20am
ehm.. mno... když vstanu v osm, a jdu spat ve tři, tak i kdybych seděla u pc dohromady deset hodin, tak mi stále zbývá 9 na dělání ostatních věcí wink.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 15 2008 01:33am
Quote (Enigmma @ Tue, 15 Jul 2008, 09:20)
ehm.. mno... když vstanu v osm, a jdu spat ve tři, tak i kdybych seděla u pc dohromady deset hodin, tak mi stále zbývá 9 na dělání ostatních věcí wink.gif


PRAZDNINY : VSTAVAM V 6 ZAPNU POCITAC...... KOLEM 6NEBO 7 JDU VEN (VECER) A VRATIM SE TAK V 10 A POKRACUJU TAK DO 2 A JDU SPAT NA 4 HODKY NEBO NEJAK TAKHLE PODOBNE TO U ME PROBIHA TAK 3-4HODKY VENKU ZBYTEK U D2

SKOLA : VSTANU V PUL SESTY JDU DO SKOLY VE 4 SEM DOMA ZAPNU SI KOMPA A JEDU TAK DO PULNOCI A DRUHEJ DEN NA NOVO

This post was edited by Log_in on Jul 15 2008 01:33am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 15 2008 01:43am
Quote (Sobcz @ Mon, Jul 14 2008, 10:15pm)
vod tý doby co mam buchtu se to hodně zredukovalo .. ~~ a teďka eště do toho vejška..


no tak mi pošli svoje fg a kknpcu bb hug.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll