d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dneska Mám Narozeniny! > :)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2008 05:13am
gz ghetaku
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jul 3 2008 06:17am
Quote (Karbec @ Thu, Jul 3 2008, 11:13am)
gz ghetaku


Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jul 3 2008 06:18am
hehe uz dostanes obcanku co? biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 3 2008 06:18am
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 3 2008, 01:18pm)
hehe uz dostanes obcanku co? biggrin.gif


nene to až za tři roky! jsem pry nesvéprávný smile.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 3 2008 06:24am
Ghéééééétomá narozeniny,
my máme přání jediný,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Dobré je že jsi na světě,
koukni jak rádi máme tě,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Zvedněte číše do velké výše,
je tady moštu jak pro celý pluk,
a proto ťukneme jednou, ťukneme dvakrát,
ťukneme třikrát, víc už ani ťuk.

Lokni si jako krokodýl,
budeš tu s námi o to dýl,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Když už se člověk narodí,
dej Bůh, ať málo marodí,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Zvedněte číše do velké výše,
je tady moštu jak pro celý pluk,
a proto ťukneme jednou, ťukneme dvakrát,
ťukneme třikrát, víc už ani ťuk.

Ghééééééto má narozeniny,
my máme přání jediný,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to shako.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 3 2008 06:25am
Quote (UBU @ Thu, Jul 3 2008, 01:24pm)
Ghéééééétomá narozeniny,
my máme přání jediný,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Dobré je že jsi na světě,
koukni jak rádi máme tě,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Zvedněte číše do velké výše,
je tady moštu jak pro celý pluk,
a proto ťukneme jednou, ťukneme dvakrát,
ťukneme třikrát, víc už ani ťuk.

Lokni si jako krokodýl,
budeš tu s námi o to dýl,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Když už se člověk narodí,
dej Bůh, ať málo marodí,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví.

Zvedněte číše do velké výše,
je tady moštu jak pro celý pluk,
a proto ťukneme jednou, ťukneme dvakrát,
ťukneme třikrát, víc už ani ťuk.

Ghééééééto má narozeniny,
my máme přání jediný,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to zdraví,
štěstí, zdraví, štěstí, zdraví,
hlavně to shako.


shako už je smile.gif ale děkuji za krásné, překrásné přání!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 3 2008 06:41am
Hh to co poslal ubu zaslouzi donate biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 3 2008 06:54am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Jul 3 2008, 01:41pm)
Hh to co poslal ubu zaslouzi donate biggrin.gif


on nepotřebuje donate smile.gif jak tak koukám smile.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jul 3 2008 07:00am
ubu ti dal peknou basnicku ja ti dam novy patch

bude do tydne
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 3 2008 08:22am
vše nej smile.gif

vypil sem už 2 tongue.gif

This post was edited by mortwatcher on Jul 3 2008 08:22am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll