Quote (Wourly @ Wed, Jul 2 2008, 07:42am)
takhle můžu říct že jsem zas já dostal tebe
lol

edit kurva
Quote (EGY @ Wed, Jul 2 2008, 07:46am)
mno nevim kdo je tu bezmozku a necha se okrast o 700 fg ze
owned
This post was edited by fifky-OVA on Jul 2 2008 01:53am