Quote (hero_cz @ Sun, Jun 29 2008, 11:15pm)
pac si dite!!! si pockej este 2 roky a uz ti uverim

je mi 17 a taky tu popíjím pivka , a to už je hodně hodin.Prázdniny jsou přede mnou alkohol ftw. + se mnou se hadat nikdo nemuže pač už chlastam tyden v kuse ;D