d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Inteligentni Topic Aka Nipik > Aneb Je Lama Nebo Se Mi To Jen Zda
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 29 2008 04:17pm
Quote (hero_cz @ Mon, 30 Jun 2008, 00:17)
radsi nebudu rikat jak po tobe na baru chteli obcanku hihihi rofl.gif


hehe jj to je pravda vidis karbe jak na tom jsem ve 22ti spatne ? tak si moc nestezuj tongue.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 29 2008 04:19pm
Quote (EGY @ Sun, 29 Jun 2008, 23:17)
hehe jj to je pravda vidis karbe jak na tom jsem ve 22ti spatne ? tak si moc nestezuj tongue.gif


ty jsi na tom byl vzdycky tak
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 29 2008 04:20pm
Quote (unknown_spirit @ Mon, 30 Jun 2008, 00:19)
ty jsi na tom byl vzdycky tak


njn tongue.gif ale pockej v padesati jak budu vypadat na dvacet a pak kri tongue.gif xDD
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 29 2008 04:21pm
Quote (EGY @ Sun, 29 Jun 2008, 23:20)
njn tongue.gif ale pockej v padesati jak budu vypadat na dvacet a pak kri tongue.gif xDD


to je pravda hehehe to nam ty starikove budou zavidet jak vypadame mlade smile.gif))))))
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 29 2008 04:22pm
Quote (hero_cz @ Mon, 30 Jun 2008, 00:21)
to je pravda hehehe to nam ty starikove budou zavidet jak vypadame mlade smile.gif))))))


mno jasne ... hlavne ty mlady amazonky tongue.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 29 2008 04:26pm
mno nic hele ja asi pujdu spat zitra do prace tak doufam rano pojede net v praci hehe smile.gif)
dobrou noc bier.gif

This post was edited by hero_cz on Jun 29 2008 04:26pm
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Jun 29 2008 04:29pm
Quote (hero_cz @ Sun, Jun 29 2008, 11:26pm)
mno nic hele ja asi pujdu spat zitra do prace tak doufam rano pojede net v praci hehe smile.gif)
dobrou noc  bier.gif


hh
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 29 2008 04:33pm
Quote (morfeus11 @ Sun, 29 Jun 2008, 23:29)
hh


nespamuj...

ted uz jdu fakt spam cu

bier.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 29 2008 07:11pm
Quote (hero_cz @ Sun, Jun 29 2008, 11:15pm)
pac si dite!!! si pockej este 2 roky a uz ti uverim rofl.gif


je mi 17 a taky tu popíjím pivka , a to už je hodně hodin.Prázdniny jsou přede mnou alkohol ftw. + se mnou se hadat nikdo nemuže pač už chlastam tyden v kuse ;D
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 30 2008 12:10am
Quote (Runn3r @ Mon, 30 Jun 2008, 02:11)
je mi 17 a taky tu popíjím pivka , a to už je hodně hodin.Prázdniny jsou přede mnou alkohol ftw. + se mnou se hadat nikdo nemuže pač už chlastam tyden v kuse ;D


to se rekne tve mamince tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll