Quote (Nipik @ Mon, Jun 30 2008, 09:59am)
pche co si o me myslite tak napiste moderatoum jestzli to bylo vytvoreny z myho IP.

"Tonouci se stebla chyta" pche fu .i. :/ vy nic nedelate ja aspon trochu pomaham tak fu na ty co picujou

az bude vic casu tak se do toho zapojim na 100%

^^ slova pana moderátora

bacha všíchni Trusted/ moderátoři mají chlupatý zadky
This post was edited by ghetofu on Jun 30 2008 03:06am