Quote (Kanam_x @ Tue, 24 Jun 2008, 08:59)
No jestli to dali na mesic tak kaslu na Dia...Kamosovi/hraval kdysi pod acc hero_x/vzali acc i cd key za to ze si dal ze srandy nazev postavy komunista.Je nekde v cestine co vsechno se na BN nemuze ?
to se mi zda jako blbost ja mel horsi nick name a nikdo mi nic nevzal ....
na mesic to urcite mit nebudes rikam max 24 hodin.. tusim ze mas ip ban tak treba zkus spustit dia nekde jinde a uvidis

)