d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dotaz > Poraďte Pls
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,746
Joined: Feb 27 2007
Gold: 1,040.10
Jun 24 2008 01:59am
No jestli to dali na mesic tak kaslu na Dia...Kamosovi/hraval kdysi pod acc hero_x/vzali acc i cd key za to ze si dal ze srandy nazev postavy komunista.Je nekde v cestine co vsechno se na BN nemuze ?
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 02:02am
Quote (Kanam_x @ Tue, 24 Jun 2008, 08:59)
No jestli to dali na mesic tak kaslu na Dia...Kamosovi/hraval kdysi pod acc hero_x/vzali acc i cd key za to ze si dal ze srandy nazev postavy komunista.Je nekde v cestine co vsechno se na BN nemuze ?


to se mi zda jako blbost ja mel horsi nick name a nikdo mi nic nevzal ....

na mesic to urcite mit nebudes rikam max 24 hodin.. tusim ze mas ip ban tak treba zkus spustit dia nekde jinde a uvidis smile.gif)
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 24 2008 02:05am
Jako z jineho pc?
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 02:08am
Quote (Enigmma @ Tue, 24 Jun 2008, 09:05)
Jako z jineho pc?


na jine ip adrese smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 24 2008 02:10am
Quote (Enigmma @ Tue, 24 Jun 2008, 10:05)
Jako z jineho pc?


z inej IP adresy, pokial mozete skuste resetnut modem, zalezi jakeho mate providera. toto sa asi stalo kazdemu, ja som to mal na par dni, len tak z nicoho nic, po par brs
Member
Posts: 2,746
Joined: Feb 27 2007
Gold: 1,040.10
Jun 24 2008 02:10am
Prave to chci zkusit.Za chvilku dojde kamos a nainstalujem Dia na jeho pc.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 24 2008 02:14am
Quote (Kanam_x @ Tue, Jun 24 2008, 07:59am)
No jestli to dali na mesic tak kaslu na Dia...Kamosovi/hraval kdysi pod acc hero_x/vzali acc i cd key za to ze si dal ze srandy nazev postavy komunista.Je nekde v cestine co vsechno se na BN nemuze ?


excuses :-) beztak pouzival nejake sracky a stydel se za to ze ho naownili
Member
Posts: 2,746
Joined: Feb 27 2007
Gold: 1,040.10
Jun 24 2008 02:19am
Zadne sracky nepouzival.
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 24 2008 02:22am
Kaname pozdravuje Tě Aneta smile.gif Pak dej vědět jestli ti to půjde. Dnes po práci chci jet ještě do centra a koupím new originálku... Ať si nemusím půjčovat tvou....
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 02:25am
Quote (Enigmma @ Tue, 24 Jun 2008, 09:22)
Kaname pozdravuje Tě Aneta Langerova smile.gif Pak dej vědět jestli ti to půjde. Dnes po práci chci jet ještě do centra a koupím new originálku... Ať si nemusím půjčovat tvou....


smile.gif
kup mi taky jednu tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll