d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zajebanej Scammer > Co Mam Te´d Udělat
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 22 2008 05:46am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 22 2008, 12:44pm)
wole, vzdyt jsi mu poslal 772 fg ...
potom jsi mel 0.1 on ti dal donate 2 fg a mas 2.1 ...
co je na tom?


rofl.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 22 2008 05:51am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 22 2008, 11:44am)
wole, vzdyt jsi mu poslal 772 fg ...
potom jsi mel 0.1 on ti dal donate 2 fg a mas 2.1 ...
co je na tom?


to ze jsem mu nic neposlal
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 22 2008 05:53am
Quote (Wourly @ Sun, 22 Jun 2008, 12:51)
to ze jsem mu nic neposlal


ale poslal, ten log mluví jasně
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 22 2008 05:55am
Quote (Wourly @ Sun, 22 Jun 2008, 12:51)
to ze jsem mu nic neposlal


jak já to vidím tak poslal... spyware? trojan? gratz anyway!
jediné co s tím můžeš dělat je vyčistit komp, změnit si fg a acc pw a doufat že se ti to nestane znova... a pro dobrý pocit zkus napsat speedymu, třeba to požene nahoru
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2008 05:55am
wtf
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 22 2008 05:56am
Quote (otko @ Sun, 22 Jun 2008, 12:55)
wtf


očividnej keylogg nebo spyware, ale blbě se to prokazuje, takže máš pech
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 22 2008 06:03am
thumbsup.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 22 2008 06:11am
jsou v tom čáry
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 22 2008 06:13am
Quote (vanys @ Sun, 22 Jun 2008, 13:11)
jsou v tom čáry


čáry a hacky (háčky)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 22 2008 06:13am
Quote (vanys @ Sun, Jun 22 2008, 01:11pm)
jsou v tom čáry


a jaké ;D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll