Quote (Wourly @ Sun, 22 Jun 2008, 12:51)
to ze jsem mu nic neposlal
jak já to vidím tak poslal... spyware? trojan? gratz anyway!
jediné co s tím můžeš dělat je vyčistit komp, změnit si fg a acc pw a doufat že se ti to nestane znova... a pro dobrý pocit zkus napsat speedymu, třeba to požene nahoru