d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jsem Ready Na Reset ! > Jo
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 17 2008 06:50am
Quote (EGY @ Tue, Jun 17 2008, 01:37pm)
jj taky jsem uz videl smile.gif a dopredu jsem si udelal podobne zasoby smile.gif
plus :
checklist smile.gif

Simulated the new character *check*
Created a new, clean bnet account *check*
Character name ready in mind *check*
Prepared another computer in case of r/d or some unseen malfunction *check*
Pain killers *check*
Cleaned around the computer for space for suddenly needed items *check*
Fast food, soda, water, chocolate, ice cream etc. *check*
Sleep rhythm adjusted for reset *check*
Air-conditioning *check*
Cell phone on mute *check*
Rushing channels @ ingame in mind *check*
All laundry done for fast supply of clean clothes *check*


Tak už chybí jen KPZ smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 17 2008 06:58am
ok , poslední zkouška semestru dneska záčkovaná, tak už jsem taky ready :-) doufam , že se do toho resetu moc netutnu wink.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 17 2008 07:06am
taky du jeste ven na cigo a pro naky jidlo ci piti smile.gif doufam ze ten reset bude co nejdriv ... chci jeste dneska si zahrat new leader pred pulnoci aspon chvilku bejt v ranku s nej postavami biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 17 2008 07:24am
vouch
to stim cervenym koleckem je taky mys ? biggrin.gif

This post was edited by vanys on Jun 17 2008 07:25am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 17 2008 07:32am
Quote (vanys @ Tue, Jun 17 2008, 01:24pm)
vouch
to stim cervenym koleckem je taky mys ? biggrin.gif


myslim že to myš není, tam kroutíš s tim kolečkem jsem to jednou viděl, na hovno tj úplně akorát si nepamatuju jak se to jmenuje

v radio Kiss 98 to maj v nahrávacim studiu xD
nebo aspoń měli smile.gif

This post was edited by Wourly on Jun 17 2008 07:33am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 17 2008 07:40am
Quote (vanys @ Tue, 17 Jun 2008, 15:24)
vouch
to stim cervenym koleckem je taky mys ? biggrin.gif


to vypada jak u me, ne?
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 17 2008 07:49am
Quote (Karbec @ Tue, 17 Jun 2008, 14:40)
to vypada jak u me, ne?
http://img27.picoodle.com/img/img27/4/6/17/f_DSC01077copm_d382632.jpg


bez cukru lol ? a takovej low fujitsu siemens smile.gif) styd se... grafiku !
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 17 2008 07:51am
Quote (unknown_spirit @ Tue, 17 Jun 2008, 15:49)
bez cukru lol ? a takovej low fujitsu siemens smile.gif) styd se... grafiku !


ten druhej je jen docasnej smile.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 17 2008 07:51am
Tahle kofola je takovej megahnus, že nazvat jí megahnusem je urážka megahnusu...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 17 2008 07:52am
Quote (UBU @ Tue, 17 Jun 2008, 15:51)
Tahle kofola je takovej megahnus, že nazvat jí megahnusem je urážka megahnusu...


bože, pak neco rikej o spamu
to bože jsem nemel rikat..

This post was edited by Karbec on Jun 17 2008 07:52am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll