d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prosím Váš > ZaklinaČ Film Help
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 17 2008 12:19am
me sew hodne libil film Crow(vrana) s Brandon Lee super doporucuji
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 17 2008 02:06am
film a serial neni to same... Viděla jsem jen serial ale film bych taky rada zkoukla... Jak přijdu z práce tak to zkusím sehnat na warforu atd a kdyžtak to tu postnu.. Na rapidech je to nahouby... smile.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 17 2008 02:16am
co sem tak koukal film nema dobry hodnoceni, takze pokud clovek nebude vylozene fanda zaklinace, tak to asi nebude zadna bomba
http://www.csfd.cz/film/48333-zaklinac-wiedzmin/
http://www.imdb.com/title/tt0300657/

This post was edited by pugacov on Jun 17 2008 02:18am
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 17 2008 03:51am
serial som videl, nic moc to fakt nebolo a film je zevraj podobna uroven smile.gif

polsky playboy Zebrowski ako Geralt, sustrast laugh.gif
Member
Posts: 750
Joined: May 25 2008
Gold: 0.00
Jun 17 2008 05:41am
Quote (ghetofu @ Mon, Jun 16 2008, 08:29pm)
Prosím kdo znáte Zaklínače/Wiedzmin je rozdil mezi serialem a filmem? nebo je ten film pouze serialy dohromady?


Film je absolutne fantasticky. Ma sice mozno 100 rokov (videl som ho este za komancov), ale je to snad to najlepsie, co poliaci urobili. Pochybujem vsak ze to najdes niekde na nete. Nie som si isty, ale zda sa mi, ze v polstine sa to volalo ZNACHOR. (alebo tiez pod nazvom Der Kurpfuscher / Kurpfuscher / Kurpfuscher, Der / Quack / Quack, The / The Quack / Znachor).
Viac info tiez TU: http://www.imdb.com/title/tt0084953/




This post was edited by Siravak on Jun 17 2008 05:47am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 17 2008 05:49am
Quote (Siravak @ Tue, Jun 17 2008, 12:41pm)
Film je absolutne fantasticky. Ma sice mozno 100 rokov (videl som ho este za komancov), ale je to snad to najlepsie, co poliaci urobili. Pochybujem vsak ze to najdes niekde na nete. Nie som si isty, ale zda sa mi, ze v polstine sa to volalo ZNACHOR. (alebo tiez pod nazvom Der Kurpfuscher / Kurpfuscher / Kurpfuscher, Der / Quack / Quack, The / The Quack / Znachor).
Viac info tiez TU: http://www.imdb.com/title/tt0084953/


To myslis serial...ten jsem taky videl...ale film je z roku 2001
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll