Quote (Leri @ Mon, Jun 16 2008, 01:18pm)
kam ze se to ta vase parta jde zresetovat? vzdyz jste neuvedli ani jmeno hospody:-)
uveď ty potom

/e: a uveď cvik jak vycvičit svou paži , zvedáním půllitra směrem nahoru a dolu. ae teď nad tim uvažuju s toho mužeš dostat tenisový loket nah ? ^^
This post was edited by Runn3r on Jun 16 2008 06:19am