d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Karbecova Reset Party ^^ > Never?!
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 16 2008 06:01am
Quote (Karbec @ Mon, 16 Jun 2008, 13:59)
kua asi to fakt udelam..
ale je to teda dost
/nolife


jo udelej.
Member
Posts: 578
Joined: May 27 2008
Gold: 21.01
Jun 16 2008 06:03am
Quote (Nipik @ Mon, Jun 16 2008, 11:57am)
bohuzel karbíku budes se píct ve školní lavici ^^ nebo ti pomužu , 6:45 -> velice otraveny ksicht a poruce mit pepř
7:00 vzit si teplomer a smejrat s nim v podpazi dokavat to nestoupne na 37.7
potom si na 30 minut lehnou, a ji tna kopm a pak se ulijes ze skoly ^^


omg get well soon wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 16 2008 06:04am
Quote (Nipik @ Mon, 16 Jun 2008, 14:00)
to je muj napad mam na to prava !! Simulace® tak bacha na me jo? smile.gif
E: karbe udelas ten muj gozu napad? ty vole ja zacnu podnikat ./


ne je to dost sux
normalne eknu tatoj ze me je blbe a je to..
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 16 2008 06:08am
Quote (Karbec @ Mon, Jun 16 2008, 02:04pm)
ne je to dost sux
normalne eknu tatoj ze me je blbe a je to..


chytreeeej
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 06:10am
Quote (Karbec @ Mon, Jun 16 2008, 01:04pm)
ne je to dost sexy
normalne eknu tatoj ze me je blbe a je to..



KURVA TY se nezdaš !
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 16 2008 06:15am
staci vypit polliter slanej vody a pred mati to vyblinkat, aspon takto som to robieval ja za svojich stredoskolskych cias smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 16 2008 06:18am
kam ze se to ta vase parta jde zresetovat? vzdyz jste neuvedli ani jmeno hospody:-)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 06:18am
Quote (Leri @ Mon, Jun 16 2008, 01:18pm)
kam ze se to ta vase parta jde zresetovat? vzdyz jste neuvedli ani jmeno hospody:-)


uveď ty potom wink.gif

/e: a uveď cvik jak vycvičit svou paži , zvedáním půllitra směrem nahoru a dolu. ae teď nad tim uvažuju s toho mužeš dostat tenisový loket nah ? ^^

This post was edited by Runn3r on Jun 16 2008 06:19am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 16 2008 06:19am
Quote (Runn3r @ Mon, Jun 16 2008, 12:18pm)
uveď ty potom wink.gif


zitra kolem pulnoci budu nekde okolo CEZ areny v jedne z nich :-)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 06:19am
Quote (Leri @ Mon, Jun 16 2008, 01:19pm)
zitra kolem pulnoci budu nekde okolo CEZ areny v jedne z nich :-)


Nikdy na stodolní biggrin.gif

Tam je ten koncert ne ?

This post was edited by Runn3r on Jun 16 2008 06:20am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll