Quote (undead_lord @ Mon, 16 Jun 2008, 08:58)
musime si dat v kolik hod zacnem /...
nebudoiu prece vseichni delat 2 act, kdyz najednou prijde hero a chce prvni ...
Mno ... pokud to pustej jak doufam v 00:00 tak neboj pojedu hned od zacatku bude leader!! ukradnu jako prvni exp shrine v blood a budu mit nejvic exp!
Quote (undead_lord @ Mon, 16 Jun 2008, 08:58)
musime si dat v kolik hod zacnem /...
nebudoiu prece vseichni delat 2 act, kdyz najednou prijde hero a chce prvni ...
edit; fg za real $
kecas prase!!!!!!!!! ty si chudej jak kostelni mys!!

show proof
leave this room miqyutQuote (undead_lord @ Mon, 16 Jun 2008, 09:04)
20$= 575 fg prase takze fake .. ti dal jen 500? asi si to spatne editnul.. ti neverim zas kecas
This post was edited by hero_cz on Jun 16 2008 02:07am