d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kolik Dupu Je Na Scl?? > Jak Casto Se Tam Vyskytuji?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 14 2008 12:48am
Quote (Leri @ Sat, 14 Jun 2008, 00:04)
Kolik Dupu Je Na Scl??

asi tolik


|--------------------------------|


nj lerak ma hold odhad smile.gif
tak na nl mas taky 322 scs ktery ti nepoofnou a jsou jasne duped smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 14 2008 01:42am
Quote (EGY @ Sat, 14 Jun 2008, 07:48)
nj lerak ma hold odhad smile.gif
tak na nl mas taky 322 scs ktery ti nepoofnou a jsou jasne duped smile.gif


tj pravda, ale ty už jsou permnutý tím že už jsou hrozně starý ^
shopy to permují asi něším jiným

This post was edited by Esantin on Jun 14 2008 01:42am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 14 2008 01:43am
Quote (Esantin @ Fri, Jun 13 2008, 07:37pm)
taky to moc nechápu, ale prostě sem ještě neslyšel že by někomu něco pooflo, ale zas nevim kde by lidi brali packy po 40 hrs.


lewt.com

packy hr :/
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 14 2008 02:10am
Víš, proč se dupujou runy a ne itemy?

Páč runy většinou (dycky) použiješ na sox, čili zmizet ani nemůžou. Zatímco itemy nesocketuješ, čili zmizet můžou. Easy as that.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 14 2008 02:11am
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 13 2008, 10:26pm)
odkud ty shopy asi berou?


treba maj smlouvu s blizz, kdyby ne tak je zažalujou a ty shopy zaniknou.
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jun 14 2008 04:44am
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 13 2008, 08:22pm)
co, jak casto,

chci si koupit scs max/ar/life ale se bojim ze budou duped

vim ze na ladderu budou duped mene nez na scnl. Ale o kolik?


taky jsem premyslel ...

ted jsem videl nakyho typka na scl L nabizet desitky 20/5 , 322s hm?

ja beru jen od proverenych zdroju ... a ceny pujdou dolu beztak

priv dupe methody urcite dale existuji

a permed dupe je jen reklama

This post was edited by Rakiii on Jun 14 2008 04:58am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 14 2008 04:47am
Quote (Rakiii @ Sat, 14 Jun 2008, 12:44)
taky jsem premyslel ...

ted jsem videl nakyho typka na scl L nabizet desitky 20/5 , 322s hm?

ja beru jen od proverenych zdroju ... a ceny pujdou dolu beztak


jako musi a jestli ne tak to fakt nechapu ...pomalu kazdej ma 10 x 20/5 scs
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 14 2008 04:56am
Quote (EGY @ Sat, Jun 14 2008, 11:47am)
jako musi a jestli ne tak to fakt nechapu ...pomalu kazdej ma 10 x 20/5 scs


ja ne :F
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 14 2008 04:57am
Quote (Dieoncommand @ Sat, 14 Jun 2008, 12:56)
ja ne :F


nj to byla nadsazka
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 14 2008 04:57am
Quote (EGY @ Sat, 14 Jun 2008, 12:47)
jako musi a jestli ne tak to fakt nechapu ...pomalu kazdej ma 10 x 20/5 scs


ja ted prodal 322 a taky nejsem shoper;)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll